Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok valakiről...

Mit gondolnátok valakiről akit meglátnátok helyben futni az udvarán?

Figyelt kérdés
Azért fut mert mozogni akar, sportol egymagában, de mit gondolnátok ha meglátnátok? Ilyenért nem nézik az embert hülyének?
2016. jan. 18. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de igen
2016. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem nézném hülyének. Egészségesen akar élni és kész. A falusi szülői ház melletti szomszédom is gyakran látom a kertben tornázni és jógázni. Vagy a városi lakásomban én is szoktam tornázni, felüléseket végezni.
2016. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ember ezt a kérdést. Hát engem nem érdekelne nagyon, de ha már vagy más fél órája csak futna körbe körbe a szomszéd udvarában, az egy kicsit furcsa lenne már. :)
2016. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vegyél ugrálókötelet akkor elfogadható
2016. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiii ***** válasza:

Ha nagyon unom már a négy falat tanulás közben, néha én is kimegyek lefutni pár kört, bár nekünk hatalmas udvarunk van és kutyával szoktam lenni, szóval így kevésbé néznek hülyének. De nagyon jól tud esni, ha nincs kedvem 10 km-t futni az utcákon és leszarom mások véleményét.

Azt gondolnám amúgy, hogy nem akarja, hogy mások futni lássák (vannak, akik így gondolkodnak, bár nem teljes értem a logikáját a dolognak), vagy nem akar betonon futni, mert nincs a közelben jó talaj, vagy csak sokat jár vécére és a vécé közelében akar maradni meg ilyenek. :D Nem érdekelne túlzottan a miért, az ő dolga.

2016. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Néha kinéznék, hogy meddig bírja :)

Egyébként ki nézne? Nagyon be lehet látni az utcáról? Vagy a szomszédok?

És miért helyben? Nem elég nagy az udvar?

De ha csak helyben futsz, akkor azt csinálhatod a házban is. És akkor ott nem lát senki.

2016. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus, baromi idegesítő, hogy az ember a saját kertjében sem csinálhat azt, amit akar mert a szomszéd szeme ott is a seggében van.Ezért szerettem én a tanyán lakni, ott (szó szerint) ha meztelenül mászkáltam a kertben az sem érdekelt senkit, bár jóformán nem is láttak be.Az volt ám a szabadság!

Hát nyugodtan helyben futhat szerintem, nincs abban semmi.Viszont errefelé lakik egy srác és bár földszintes, családi ház egy kis tenyérnyi előkerttel,, szóval ott nem nagyon van helye, így az ablakok alatt futkos a kis keskeny kb 3 méter hosszú járdán fel-alá a srác és közben néha ugrál is, meg fura mozdulatokat tesz.Sokszor láttam, figyeltem amíg a buszt vártam.Aztán egyszer közelebbről láttam és rájöttem, hogy fogyatékos....

2016. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi furát nem találok ebben, kb. ugyanaz mint, hogy nekem is kint van nyáron a szobabiciklim a teraszon. Egy kis mozgásért nincs mindig kedvünk kimozdulni a házából, de a 4 fal közül már igen.


Egyébként is pont a saját kertünk az, ami bár sokszor nem elég szeparált ahhoz, hogy mások ne lássanak be, de ettől még a saját kis territóriumunk, ahol másokhoz kevésbé kell alkalmazkodni (persze azért az alap normák betartása mellett).

2016. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs is 3 méteres betonkerítés, pej paripa himbi-limbi a popójába annak, aki azt figyeli, ki, mit csinál saját udvarán!
2016. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Klassz, gondolnam en. De kiszabadulhatnal az dvarbol es elmehetnel egy korre. Csak mert a helybenfutas igy ingerszegeny es ezert csak rovid ideig fogod "birni"
2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!