Elfogadnál-e olyan ajánlatot, hogy életed végéig
naponta kapnál 7 ezer forintot munka nélkül?
Figyelt kérdés
Mindenféle pénzkereseti lehetőségtől el lennél tiltva.Ha úgy tartja kedved,mindennap el is költheted az utolsó forintig, ám ha nem használtad fel mindet, a megtakarítás semmilyen formában nem vihető át a következő napra. Az idő múlásával az infláció mértékével folyamatosan emelkedne az ingyen bér.
Igen, szerintem a magyar átlag ember bére jóval kevesebb mint nettó 210 ezer huf.
Én jelenleg úgy 300k nettó környékén keresek (de tervezem, hogy ennél jóval többet kereshessek).
2015. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
22/30 Dackyy válasza:
gyakorlatilag életem végéig vegetálnék, hát akinek ez jó, hajrá, de szerintem jó érzés, hogy bemész a boltba és megveszed magadnak azt, amire te gyűjtögetted össze a kis pénzed ;)
2015. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
23/30 anonim válasza:
Ami megmaradna azt beraknám a bankba és gyűlne lassan a pénz és kamatozna is. Én elfogadnám, hiszen a semmire kapnék pénzt, és közben azt csinálok amit akarok, és idővel jól meg is gyűl a pénzem.
2015. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
24/30 anonim válasza:
havi 210000 forint Elválalnám. 30 éve nyugdíjas vagyok és 120000 ezret kapok 120000+90000=210000 Elválalnám tuti...
2015. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
25/30 anonim válasza:
Én, igen.
Gondolom, ez a feltétel nélküli alapjövedelemről szól.
Végre, minden napomat a tanulásra tudom fordítani (felnőttképzésről van szó), emellett lenne időm még, edzeni is a testemet.
Nem hinném, hogy attól kellene tartani, hogy sokkal több lenne a munkakerülő ember, csak nincs rászorulva, hogy bármit elvállaljon.
2015. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
26/30 anonim válasza:
Természetesen nem fogadnám el! Ez nagyjából 310.000 forintot jelent havonta, ennél azért jóval nagyobb a havi jövedelem iránti elvárásom.
2015. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
27/30 anonim válasza:
210.000*
2015. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
28/30 anonim válasza:
Kedves utolsó. és most mennyit keresel? mert az elvárás és a tény.....nos?
2015. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
29/30 anonim válasza:
28:
Egyelőre tanulok. Most januárban végzek az ELTE-n fizikus szakon és a biztosítási és pénzügyi matematikus-közgazdász mesterszakra megyek aktuárius szakiránnyal. A biztosítási és pénzügyi szektor Magyarországon már hosszú évek óta vezeti a kereseti mútatókat 460.000 forintos átlagkeresettel, az aktuáriusok pedig még ennél is többet keresnek átlagosan, mivel ők a szakma csúcsa.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!