Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, akit...

Van itt olyan fiú, akit leszólított már az utcán egy lány? Csak kíváncsi vagyok, mennyire gyakori az ilyen.

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször előfordult már, ha segíteni kellett valamiben udvariasan segítettem. De volt olyan is hogy azért mert "bejöttem", de az ilyeneket gyorsan lepattintom kedvesen.
2015. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naná. Azt kérdezte: Hast du lust?:D
2015. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szólított, pl. merre találja ezt meg azt, meg ilyenek, de semmi komolyabb
2015. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy normális lány ilyet nem szokott csinálni. Ez túl mélyen gyökerezik a társadalomban... Mindig a fiú kezdeményez. Olyannal találkoztam már aki üzenetekkel ostromolt, vagy már ismertük egymást és folyton legyeskedett körülöttem és még hasonlók.
2015. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 felé közeledem, férfi vagyok, de az utcán lány, még nem szólított le (az útbaigazítás nem "leszólítás" szerintem, azt bárki megkérdezheti bárkitől az utcán, hogy merre van a belváros, vagy a vasútállomás, stb.).
2016. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!