Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelenthet? Van ilyen?

Nusin kérdése:

Feljelenthet? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Angliában élek, és van egy hölgy akivel nem igazán szimpatizálunk -mostmár- (hosszú volna leírni miért) Ez a nő folyamatosan sértegetett, és nem létező dolgokat állított közös ismerősöknek, mire én írtam neki egy levelet, amiben röviden az állt, hogy foglalkozzon a saját dolgával, és hogy ne jöjjön velem szembe az utcán Na most, ma azt hallottam, hogy emiatt feljelentett és 2hete keres a rendőrség, de nem talál (bejelentett lakcímmel és munkahelyel rendelkezem) Nem nagyon vagyok jártas az Angol jogban, de lehetséges, hogy emiatt vádat emelt? -Nem szerepelt a levélben, hogy meg akarnám verni vagy ilyesmi. A másik: nem talál a rendőrség?
2015. nov. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárki bárhol feljelenthet, ez még nem alap semmire, csak a kezdet. Az angol jog is ismeri a zaklatást - azt, aminek te vagy az áldozata. A rendőrság azért nem talál, mert nem is keres. Ez nem "ügy".
2015. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira szégyen, hogy felnőtt ember létedre elhiszed még ezeket az ovis meséket.
2015. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szégyen az információ gyűatése?

Itt nem arról van szó,hogy én mit hiszek,hanem arról,hogy ha nem valós a story egy felnőtt mért találna ki ilyet?!

-de köszönöm az észrevételed ;-)

2015. nov. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!