Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit esznek a lányok a sablonos...

Mit esznek a lányok a sablonos szétgyúrt belőtt hajú mindig mosolygós úgymond "tömeg gyártott" férfiakon?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy vélemény kérdés, de eddig minden lány/nő akit láttam (és elég sokat látok mert az iskolában, színházban jó sok van) Annyira nyáladzott utánuk, mint én a jól szétcuccolt teletömött hot-dog után (azaztán szép hasonlat)
2015. okt. 24. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért annyi lenen a lényeg, hogy ne nézzenek ki igénytelenül? Igenis az a lényeg, hogy adjanak magukra. Aki nem rágja a körmét, nem pattanásos, nem hájas az már nem igénytelen, mégse egy Jon Bon Jovi.
2015. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy kiegészítsem itt kérdésemet, azért írtam mert én vonzódom a fiúkhoz (Is [?]Nagyon bizonytalan státuszban vagyok biszex meg meleg között de ez már magán dolog, na) És az ilyen típusú fiúk akiket kilométerekről kerülök. Engem mindig is az alacsony, gondozott, de fél perc alatt beállítható zselé nélküli, sima hajú, "puha hasú" azaz kigyúrttól távol álló, viszonylag vékonyabb hangú fiúk vonzottak. Akik nagyrészt (nagyrésztnél a hangról, magasságról beszélek) a teljes ellentétei a "tömeg gyártottaknak" és furcsa nagyon nekem.
2015. okt. 25. 22:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát más meg nem, na, erre ezt lehet mondani.
2015. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!