Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit esznek a lányok a sablonos...

Mit esznek a lányok a sablonos szétgyúrt belőtt hajú mindig mosolygós úgymond "tömeg gyártott" férfiakon?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy vélemény kérdés, de eddig minden lány/nő akit láttam (és elég sokat látok mert az iskolában, színházban jó sok van) Annyira nyáladzott utánuk, mint én a jól szétcuccolt teletömött hot-dog után (azaztán szép hasonlat)
2015. okt. 24. 22:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Az én véleményem az, hogy amennyi ,,tömeg gyàrtott" férfi van annyi ,,tömeg gyàrtott " nő is. De valahogy ők mindig vélnek felfedezni egymàsban valami különlegeset . A női àtlag is olyan félig bevàllalós de nem túlzottan , szinté mosolygós és jófej , de semmi különleges vonás. Ezért nincsenek túl különleges elvàràsaik sem : nézzen ki jól, mondjon szép és aranyos dolgokat ( még ha hazudik is ), legyen olyan aki megtudja védeni és persze legyen menő .
2015. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Fiúként én is rohadt undorítónak tartom őket. De ezek lány megfelelői a műszempillás, vasalthajú, cicanadrágos "tömeg gyártott" lányok, akik bejönnek. Szóval ha nekem ezek a lányok jönnek be akkor máris érthető a lányoknak miért jönnek be ezek a fiúk.
2015. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát attól még hogy valaki kicsit izmosabb a többinél nem lesz kigyurt meg inkább legyen az mint 50-60 kg os páwa

Én se vagyok az a kigyurt srác de azért messze izmosabb az átlagnál és nekem pl pont azok a lányok jönnek be akik nem vékonyak lehet izomos vagy husis is mondjuk kövér ne legyen

2015. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Vannak a kis csicskák akik nincsenek kigyúrva, és vannak a nagy csicskák akik kivannak gyúrva. A borítás ugyanaz.

[link]

2015. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Jé, 2-es egy értelmes fiú. Egyetértek vele.
2015. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyenek a pláza cicáknak kellenek, és a pláza cicák meg elég sok pasinak, mert könnyen meg lehet őket "hódítani". Így egyre több srácból lesz ilyen, és elfogynak a normális fiúk...

Egyébként a lényeg, hogy menőnek nézzen ki a kis csőgatyájában és a felzselézett hajával, azt hiszik, hogy milyen egyediek, de az utcán 100 ugyanilyen jön szembe vele.

Remélem lassan kimegy a divatból ez a baromság :D

17/l

2015. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem fog max kihalnak ezek az evolucios zsákutcák
2015. okt. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Én pl semmit.

De a tévében, újságban ezek a pasik vannak, ez a szépségideál, természetes, hogy sok nőnek ez tetszik, a média elég erős befolyással van az ízlésre és a gondolkodásra, mint ahogy a férfiak is azokat a nőket kedvelik elsősorban, akik úgy néznek ki, mint a nők a magazinokban.

2015. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Én meg valahogy érdekesnek találom, hogy pont azok szidják a felszínességet, akik maguk is csak odáig képesek eljutni, ameddig a felszín tart. Majd ha megértettétek, hogy egy ember értéke nem a haján meg a ruháin múlik, méghozzá se divat, se ódivat irányában, akkor merjetek nekiállni mások felett ítélkezni a kinézetük miatt, de fogadjátok is el, ha veletek teszik ugyanezt. Nem értem mit kell állandóan utálkozni, miért érzitek ettől előrébb magatokat, ahelyett, hogy valóban igyekeznétek a saját életeteket magatoknak megfelelőre formálni és békén hagyni másokat.


A kérdésre a válasz pedig: magukra sokat adó, jó kedélyű férfiakról írtál, a szépségre, egyszerűségre és boldogságra vágyó lányoknak pedig ez kelti fel a figyelmét. Ennyi az egész. A rocker lányoknak nem ezek a fő vágyaik, nekik nem ez az ideál, az animés-kocka lányoknak se, a hívő lányoknak se, a komplikált lányoknak se, mindenki azt keresi a másikban, ami számára is fontos, és ez teljesen független attól, hogy ki milyen ember. Nem kell semmit belemagyarázni, csak hogy mindenki más hulladéknak tűnjön.

2015. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de pont az ilyenek ítélkeznek mások felett a kinézetük miatt! Hányszor hallottam már a buszon, hogy két "tömeg gyártott" srác kibeszél egy harmadikat (aki teljesen normálisan néz ki) a kinézete miatt. Ugyanez a helyzet a lányoknál is, sőt náluk még rosszabb a helyzet.

Az oké, hogy nem mindegyik ilyen típusú lány/fiú ilyen, (én pl. ismerek olyat aki így néz ki, de nagyon rendes srác) viszont a tapasztalat az, hogy az ilyen kinézet nem sok ésszel van kombinálva... (húúú de le leszek pontozva :D)

Amúgy meg ezek nem férfiak, hanem pojácák! Elég gáz, hogy képesek fél órát a tükör előtt állni, hogy minden hajszáluk a megfelelő irányba álljon. Mikor annyi lenne csak a lényeg, hogy ne nézzenek ki igénytelenül!


"magukra sokat adó, jó kedélyű férfiakról írtál, a szépségre, egyszerűségre és boldogságra vágyó lányoknak pedig ez kelti fel a figyelmét"

Szóval akkor akinek ez nem jön be, az nem boldogságra vágyik?

2015. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!