Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bemerjek menni oda?

Bemerjek menni oda?

Figyelt kérdés
Múltkor épp bicikliztem egy a legközelebbi lakott területtől minimum 20 km-re lévő istenhátamögötti helyen,és akkor a semmi közepén találtam egy nagyon nagy fákkal benőtt lakatlan házat.Azon gondolkoztam hogy legközelebb egy barátommal/barátaimmal visszamegyek oda, de félek hogy mi lesz ott.És ha megyek miket vigyek?pl.:zseblámpa, (lég)puska, pajzsszer?És ha lesz pince, oda inkább ne menjek le?

2015. okt. 21. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon be akarsz menni, akkor minimum ketten menjetek. Szerintem a zseblámpa és vmilyen fegyver (nem Ak-47 re gondolok, hanem mondjuk egy kisebb bicskára) alapfelszereltség. Amúgy lehet érdeklődni afelől, hogy hol van ez a ház?

Csak úgy zárójelben megjegyzem, hogy ezzel magánlaksértést követtek el, ha valakihez tartozik az a ház.

2015. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kunszállástól kb. 20 km, és az m5-től kb. 7 km
2015. okt. 21. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én biztos bemennék mindenhoza.

Lámpa. Ezen felül amit szeretnél.

2015. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha körül van kerítve kerítéssel, akkor semmiképpen ne menjetek be. Ha vannak az épületen ajtók, ablakok és azok be vannak zárva, akkor se menjetek be, mert ezekben az esetekben az ha bementek betörésnek is számíthat. Ha nincs bekerítve, nincsenek ajtók, ablakok, akkor esetleg bemehettek körülnézni. De akkor se tegyetek kárt semmiben sem, legfeljebb fotókat, videókat készítsetek az épületről. Vagy mondjuk titkos bunkert építsetek ott akkor, ha tényleg nem lakik ott már száz éve senki sem. Egy CB rádió is kell, ha esetleg kommunikálni szeretnétek a légierővel légitámogatás miatt... :-)
2015. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jogon törnél be bárkinek a házába? De komolyan. Te mit szólnál, ha elutaznál, vagy hétvégi házad lenne és valami suttyó csak úgy, kíváncsiságból betörne hozzád?
2015. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!