Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemerjek menni a kórházba?

Bemerjek menni a kórházba?

Figyelt kérdés

Reggel alig tudtam felkelni az ágyból. Minden mozdulat istonyatosan fáj. A gerincemnél egy ponton mintha kést forgatnának. Jól viselem a fájdalmat, de ez most nekem is sok. (A szülés semmiség ehhez képest)

Menni alig tudok, egy helyben állni szintén, mert annyira nyom vmi vmit ott. Tök mindegy hogy mit merre mozdulok, iszonyatosan fáj. Előre a bikinivonal tájára is sugárzik a fájdalom, meg néha a combomba is. Feküdni nem jó, max magzatpózba görnyedve.

Sírok, ordítok a fájdalomtól. Nem csináltam semmi extra dolgot a napokban.

Bevitessem magam a kórházba, mert igy nem bírok ki órákat, napokat? A sima orvosi ügyelet semmit sem ér itt :(


2015. jún. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be. Lehet, hogy vesegörcsöd van és az bizony kemény.
2015. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos nem a vesém... Valami gerinc féle, arra tippelek, hogy esetleg elcsúszott a csigolyám, vagy sérv...
2015. jún. 28. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
jesszusom :O és még ezen gondolkozol? :OO persze menj be azonnal :S ne találgass
2015. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán lumbágó. Mégiscsak menj el az ügyeletre, adnak injekciót és eldöntik, szükséges-e kórházi kivizsgálás.
2015. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!