Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy felhajtás manapsá...

Mi ez a nagy felhajtás manapság a szex körül?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt halljuk a szex milyen fontos, a filmekben, az újságokban, az interneten, az emberek többségének is fő témája. Mi a jó ebben? Normális dolog, hogy egy felnőtt embernek ez olyan központi téma az életében? A tiniknél még talán megértem, az újdonság varázsa miatt, de később hogy nem unnak rá az emberek? Értem én, hogy az élet természetes velejárója, de pl a takarítás is (tudom, hülye példa), mégse beszélünk róla állandóan.

2015. okt. 12. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez csak a heti 3 alkalomnal kisebb etvagyu noket zavarja. ha meg fiu vagy akkor azert, mert nem kapod meg:)

a tobbi lubickol ilyen kiraly vilagban:D

2015. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"manapság"....


A történelem során a legtöbb háború a szex miatt tört ki, vagy szerinted azért akart valaki kétszer akkora államot mert az olyan hasznos? Lófaszt, ezzel akart imponálni.


Az eredeti grim mesék nagy része sem olyan mint amilyennek most ismerjük őket. fele a szexről szól, másik fele meg valami mészárlásról


[link]


Ajánlom ezt a videót azoknak akik tudnak angolul

2015. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!