Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem? Attól...

Miért ilyenek velem? Attól hogy csendben ülök már piszkálható vagyok?!

Figyelt kérdés
Az osztályomban a fiúk beszólnak hogy cigizek, és árulkodnak a tanárnak hogy "XY ma is cigiszagú", meg van egy fiú aki az arcomba üvölt, meg kihúzza a székem, meg rugdos és a múltkor is utánam kiabált suli után hogy "ne cigizzé'". A suliban van még egy csaj aki beszól a súlyom miatt (pajzsmirigygondom van, nem megy a fogyás akármit b**szok magamnak), ez már így is leveszi az önbizalmam, erre ma egy csaj beszólt amíg vártam a buszt hogy "de csúnya vagy, meg kövér, ne várd a buszt inkább fuss hazafelé oszt lefogsz fogyni". Én nem szóltam be nekik mert konfliktuskerülő ember vagyok, de kezd nagyon elegem lenni. Mit tehetnék?
2015. okt. 12. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom, sovány vigasz, de én mindig odaállnék melléd, s elküldeném a sok senkiházit a fenébe, még akkoris, ha így én is célpontjukká válok. Ketten könnyebb a vihar ellen..


23f

2015. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 12. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el küzdősportra...megerősödsz testileg, lelkileg...

Nálunk is van pár nagy darab gyerek a klubban, de azokkal senki se kötekszik :D

2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért? mert látják, hogy sebezhető vagy, hogy úgyse fogsz semmit csinálni. De miért cigizel?
2015. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sz@r cig@ny kvák

véleményére nem kell adni.

2015. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig azt bántják, aki valamilyen módon kilóg a közösségből. Te ugye csendes vagy, és duci. Ennyi bőven elég. A cigi miatt beszólások nem azért vannak, mert dohányzol, hanem mert ezzel még jobban alázni akarnak.


Amit tehetsz: kinézed a legnagyobb pofájú hangadót, mondjuk a srácot aki kihúzza a széket alólad meg rugdos, és olyat le***ol neki, hogy ne keljen fel a szünet végéig. És ha az igazgató, vagy az osztályfőnök elé cibálnak emiatt, akkor elmondod, hogy miért csinálnak. Amíg nem véded meg magad, addig sajnos más sem fog, ez a szomorú igazság.

Amúgy elég gennyes dolog fiú létére egy lányt bántania.


Nekem ez bejött, utána nem mert senki beszólni annak idején. Sőt, még az ügyeletes tanárnak is leordítottam a fejét az igazgató előtt, hogy mennyiszer kértem a segítségét és mennyiszer látta, hogy rám szállnak, de egyszer sem segített.


Amúgy ahogy telik az idő, úgy fogsz lélekben is megerősödni és fogod tudni kezelni majd az ilyen helyzeteket, csak addig sok szenvedés vezet.

2015. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megütném, de sajnos annyira alacsony az intelligenciaszintje, hogy az is elképzelhető róla, hogy visszaüt, fiú létére egy lánynak.
2015. okt. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!