Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kifogást találjak ki?

Milyen kifogást találjak ki?

Figyelt kérdés

Tegnap az unokatesóimmal találkoztam, és beszélgettünk. Feljött a téma hogy a sulijukból az egyik lány vágja magát és hogy hogy mutogatja mindenhol. (azt válaszoltam erre hogy biztos figylem kell neki, de remélem abbahagyja.. utána már nevettünk és poénkodtunk:D)

Én is vágom magam de nem mutatom senkinek, senki nem tudja.:/

Egyszercsak elkezdtek cseszegetni hogy ugye én is vágom magam meg hogy mutassam a kezem. Tökre ledöbbentem hogy honnan veszik, félek hogy elpletykázzák valakinek...

Mit mondjak nekik most? (nem akarom hogy bárki fülébe kerüljön a hír...)



2015. szept. 28. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Fejezd be a vagdosást.

Minek csinálod, hogy szégyenled?...

2015. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem hiszem, hogy tudják csak hülyültek az unokatesók már csak ilyenek, amúgy kéne nem magad vagdosni csúnya lesz tőle a bőröd nővérem már leállt vele, de még mindig tiszta heg a keze
2015. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért mert csak így tudok megnyugodni, így büntetem magam ha elrontok valamit,meg megérdemlem.

Persze hogy szégyenlem...

2015. szept. 28. 21:45
 4/12 A kérdező kommentje:

Kettes, pedig egész nap arról faggattak.. meg hogy miért csinálom.

Folyamatosan próbálták a pulcsimat felhúzni hogy lássák mi van a karomon:/

2015. szept. 28. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem mond azt hogy vettél egy macskák és karmol szét
2015. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó ötlet lenne csak ugyanabban a panelban lakunk ://

Néha le is jönnek hozzánk, szóval esélytelen.

2015. szept. 28. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy már látták a karodat, nem véletlen faggatóznak. Vegyél gyógyszertárban Contractubex gélt (van más is, de ez a legolcsóbb) és kezeld rendesen a hegeket, szépen elfognak múlni. Sok sikert!
2015. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösz szépen😊

Nem hiszem hogy lattak, több mint egy hónapja nem hordok rövidujjút.

Lehetséges azért vetődött fel bennük az ötlet mert ha ez a téma mindig elpoenkodom?:o

2015. szept. 28. 23:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz megnyugodni, ha vagdosod magad? Idegbeteg vagy? Ez esetben nem kell semmi kifogás, csak mondd el, hogy kattos vagy és ez lenyugtat.
2015. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kösz^^
2015. szept. 29. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!