Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kifogást találjak?

Milyen kifogást találjak?

Figyelt kérdés
Holnap el kellene mennem a nagynénémnek segíteni családfakutatásban, de semmit sem tudok csinálni mellette, csak ülök, és nézek, tehát még segíteni sem tudok. Nehéz hetem lesz, 3 állásinterjúra is megyek, és 8 órákat ülünk ott, nem fárasztanám ezzel le az agyam, de nem is szeretném megsérteni. Mit mondjak hogy ne bántsam meg? 19/L

2013. febr. 25. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akármit mondasz lejön, hogy csak kifogás. Azért 3. állás interjú egy hétre nem nagy feladat.
2013. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mosolyogj! ***** válasza:
50%
ha nagyon rendes akarsz lenni, ne csak ülj mellette, hanem próbálj meg segíteni neki, vagy csak simán jó társaság lenni... ha nem tudsz segíteni neki, szerinted miért akar magával vinni? :)
2013. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne gyere kifogasokkal, mondd az igazat, ha mar valamit mondani akarsz. De szerintem a te csaladodat is kutatja, nem? Miert nem tudsz segiteni?
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igen érdekel ez a téma, hogy őszinte legyek, és így 8 óráig nézni egy vetítőt, amin latin szöveg és nevek futnak... szívesen segítek neki mindenben, tényleg, de ez már kicsit sok.
2013. febr. 25. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs nem voltam vilagos, nem azt kerdeztem miert nem akarsz segiteni,hanem miert nem tudsz. Meg mindig tartom, hogy az igazat, mert akkor legkozelebb is ki kell talalnod valamit. Jelen esetben, hogy feleslegesnek erzed magad igy, hogy nem tudsz segiteni, ugy erzed feltartod, ezen felul ezeregy dolgod is lesz.... Neha jobb az oszinteseg, mert a kifogasok mindig atlatszoak... (nekem)
2013. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!