Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ugyanúgy élvezitek a...

Ti ugyanúgy élvezitek a vasárnapokat mint a hétvége többi részét? Csak nekem lebeg ott a szemem előtt hogy mindjárt dolgozni kell?

Figyelt kérdés
Én már reggeltől olyan nyomott hangulatban vagyok, amiatt hogy ez a nap már semmit se ér, hiszen kora este el kell kezdenem felkészülni a másnapra, össze pakolni, és fél 10 kor már ágyban kell lennem hogy másnap hajnalban felkeljek. Az egész vasárnap el van rontva emiatt az érzés miatt, valahogy nem tudom élvezni a szabadidőt úgy mint péntek du.és szombaton. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. szept. 27. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most is dolgozom, és baromira tudom sajnálni azokat, akik otthon pihennek, de rosszul érzik magukat, amiért hétfőn dolgozni kell menni.

Egyébként munkában jobban szeretek vasárnap dolgozni, mert ez olyan nyugis nap, kevesebb a meló, otthon meg semmit nem lehet ilyenkor csinálni, még csak egy bevásárlást vagy egy hivatalos dolgot se lehet elintézni.

2015. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a szombatokat se élvezem. Reggel piac, délelőtt mindenféle egyéb bevásárlás, aztán minimum végigszaladni a lakáson a porszívóval, na meg nyakamon a nyomasztó vasárnap, két nap múlva pedig húzhatok is vissza melózni.


Irónia OFF. Ha lehetőségem van pihenni, akkor odafigyelek, hogy tényleg jól pihenjek, és ne azon görcsöljek, hogy mi vár fél/egy/két/... nap múlva.

2015. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Basszus, prboalj mar meg ne azzal foglalkozni,hogy milyen rossz lesz ezert ne rontsd mar el a pihenodet. Probald meg kielvezni amit lehet, ne minden gondolatod a munka korul forogjon. Ha nem varod ,ha varod es ha nem foglalkozol vele akkor is bekovetkezik es ha mar varni nem varod akkor legalabb probalj meg elszakadni tole es kellemesen tolteni a szabadidodet.
2015. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem, amit érzel, kb. én is így vagyok vele... Ettől függetlenül próbálj meg elszakadni ettől, és kapcsolódj ki, nézz filmeket stb. Vagy nőzzél.
2015. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
végzősként elég nehéz élvezni a vasárnapokat, mikor már ma el kell kezdenem teletömni a fejem a sok szarsággal hogy hétfőre tudjak valamit és ne legyen karó :D
2015. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele...
2015. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én igazából csak a péntek délutánokat, estéket élvezem, mert akkor elképzelem, hogy hű de jó, jön a hétvége, két nap szabadság. Aztán ahogy elkezdődik a szombat, már kezdek rágörcsölni, hogy másnap vasárnap, aztán már hétfő. Aztán eljön a vasárnap és az egész napom el van szúrva, hiába csinálhatnék akármit egész nap, végig csak az órát lesem, hogy mikor lesz vége a napnak és kezdődik az újabb munkahét. :( Szóval hiába is várom minden héten a hétvégét, igazából egyiket sem tudom kiélvezni maximálisan.
2015. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor iskolás voltam, akkor éreztem így. Amióta dolgozom, csak kicsit érzem ezt, jobban izgat az, hogy mi a fontos feladatom, amit el kell rendeznem. Amúgy nem szeretem a vasárnapokat, mert akkor minden megáll.
2015. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!