Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet így élni?

Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés
Ha valaki 12órát dolgozik a konzervgyárba, és a másik 12-t meg alvással kell tölteni.

#gec/
2015. szept. 27. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat eleg rossz lehet es eleg sajnalatos esbizonyara nem egy alom elet. De mindenki maga tehet a sorsarol.
2015. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem eleg 8 ora alvas?


Valtson munkahelyet.

2015. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem dolgozol a hét minden napján. A 12 órás műszaknál a 3 nap munka, 3 nap pihenőnap rendszert szokták alkalmazni. De mondok neked valamit. Apám 59 éves korában elvesztette a munkahelyét. Hiába diplomás, nem kell sehová, mert nem beszél nyelveket, illetve már túl öreg. Most biztonsági őrként dolgozik. Az egészségügyi állapota nem teszi lehetővé, hogy éjjel dolgozzon, így nappal van szolgálatban napi 16 órában. Van hogy hétfőtől péntekig minden nap dolgozik. Neki 8 órája van minden másra ilyenkor két műszak között. Nem azt mondom, hogy boldog, de él. Igaz neki a hétvégék többnyire szabadok, illetve már csak néhány hónap a nyugdíjig.
2015. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy folyamatosan keresel másik munkahelyet, de ezt nem hagyod ott, amíg nem találsz valami mást.


Mozogj egy kicsit, menj el fél órát futni, biciklizni, ha nincs energiád, akkor is. Ha megszokod, rutin lesz, nem leszel olyan fáradt és idegileg is jobban fogod bírni. A szabadnapjaidat pedig ne a négy fal között töltsd. Keress programokat a közelben, sétálj a barátaiddal, vagy legalább a kutyáddal/ kérd meg az idős szomszédokat, hogy elvihesd a kutyájukat sétálni, túrázz, stb....

2015. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért KELL alvással tölteni 12 órát. Biztos, hogy megterhelő, de nem hinném, hogy ténylegesen napi 12 óráról van szó, biztos vannak közben pihenőnapok.

Tudom, milyen, mikor emiatt épphogy csak vegetálsz, én egyetem mellett dolgoztam, mert nem volt, aki finanszírozza, és igen, hosszú távon nem emberhez méltó életmód. De átmenetileg összeszoríthatja az ember a fogát, ha rá van szorulva.

2015. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát végül is a politikusok is 12 órát töltenek dolgozással, és 12 órát alvással...Az már egy más kérdés, hogy ugyanazt a 12 órát...
2015. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha messze van a gyár és kb 1-1 óra utazás +ott kell lenni általában fél órával műszak előtt, akkor tényleg csak alvásra marad idő. én is dolgoztam 12 órában egy párszor. reggel 4:20kor elmentem otthonrol, este fél kilencre értem haza, egyből fürödtem és aludtam, és így is fáradt voltam. a gyári munkák monotonok és fárasztóak fizikailag is. nem lehet hosszú távon bírni, az egészséged vagy a társasági életed tuti ràmegy. kaki fizetésért.
2015. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem anyámról.
2015. szept. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!