Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene nekem egy kis segítség?!

Kellene nekem egy kis segítség?!

Figyelt kérdés
Iskolásoknak kellene egy interaktív órát tartani egészségpromóció témakörben. Ti milyen témákat tudnátok ajánlani, ami túl megy a drogprevención, szexuális felvilágosításon, dohányzás határain? Pszichológiai vonatkozású is lehet.

#egészségpromóció
2015. szept. 26. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szekták, szellemlátók, ilyesmi, átverés dolgai...

szerencsejáték

internet

2015. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dohányzást ne eroltesd, tapasztalatból mondom. minel jobban tömik a fejüket annál jobban csinálják. Hanyagold. A drogról beszélhetsz, de ne vidd túlzásba, az is kb úgy van, mint a dohányzással, az alkoholt felejtsd el. A mostani generáció 10 évesen kezdi.

Ami érdekesebb lehet, amin lehet nem alszanak el: Egészséges életmód, mot erdemes fogyasztani, edzéssel kapcsolatos dolgok, internet, azok az utak amelyre nem szabad rálépni, mert rossz irányba viszneknstb. De ne legyen unalmas, voltam rengeteg olyan előadáson amit vegig aludtam. Nezz 1-2 Zacher Gábor előadást a YT-n, akkor tuti rad fog mindenki figyelni. :D Az ő előadását neg én is figyelemmel kísértem.

2015. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is írtam, hogy alkohol, dohányzás és egyéb minden csapból is folyó dolgot hanyagolnék. Utolsó köszi a tanácsot.
2015. szept. 27. 13:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!