Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lábalhatok ki ebből?

Hogyan lábalhatok ki ebből?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,és nem érdekel semmi. Nincsenek barátaim,mert nem vagyok egy jópofizós típus,a munkahelyen is szünetben a telefonomat nyomkodom,mintsem beszélgessek. Nem vagyok kuka,néha lökök egy-két szót a kollégáknak. Hobbijaim nincsenek,csinálnék valamit,de nincs (elég) motivációm. Szabadidőmben tv-zni meg netezni szoktam,ezek meg nem hobbik.
2015. szept. 26. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kuka,néha lökök egy-két szót a kollégáknak. "


De jó nekik. ÉS még kérdés, hogy miért nincsenek barátaid?

2015. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg,bocs. Úgy gondoltam,hogy ha szólnak hozzám,válaszolok.
2015. szept. 26. 17:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Sosem voltam barátkozós típus. Lehet,hogy hülye vagyok a barátkozáshoz.
2015. szept. 26. 17:15
 4/15 anonim ***** válasza:
A barátkozáshoz nem lehet hülyének lenni, nem okosság kell hozzá, hanem nyitottnak kell lenni az emberek felé. Jó taktika, ha úgy állsz hozzá, hogy inkább elfogadod azt amit tanulni lehet tőlük és nem Te akarsz mindenkit kioktatni. Ezzel hamar előbbre lehet jutni. :-)
2015. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van benne valami. De nem olyan egyszerű pl leszólítani valakit.
2015. szept. 28. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mostanában elég gyakori. Manapság mindenki motiválatlan... család, barátnő van? Ha hobbit is választasz, legyen inkább kimozdulós, egy futás, vagy valami... Azért egy-két barátod van, akikkel el tudnál járni valahová? Ha igen, karolkozz velük össze, és néha menjetek el moziba, vagy ilyesmi, hogy érjenek ingerek is. Jó, hogy van legalább munkahelyed, ennek örülhetsz, de ha ilyen szótlan leszel velük mindig, hamar megutálhatnak, és talán úgy kizárnak majd a körükből, hogy többet vissza sem kerülsz oda. Elhiszem, hogy nem találod a lelkitársad, de ha nem beszélgetsz senkivel, nem is adsz esélyt arra, hogy rábukkanj...
2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Szoktam velük beszélgetni. Nem szocializálódtam rendesen,szóval egy rakás sz*r vagyok.
2015. okt. 8. 15:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy megváltoztatod a gondolkodásodat pontosan az ellenkező irányba. Meg lehet csinálni és működik is, csak kicsit gyakorolni kell ahhoz, hogy jól menjen! Gondold a fordítottját annak amit most gondosz. Pl. ha azt gondolod, hogy sz*r vagy, akkor helyett gondold inkább, hogy egy csokitorta vagy annyi gyertyával ahány éves leszel jövőre! Az is barna, de legalább finom és szeretik az emberek! És a csokitorta is szereti, ha az emberek megeszik és ízlik Neki, ez az életcélja tulajdonképp! Érdemes tanulnak Tőle! :-)
2015. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mármint érdemes ***tanulni*** tőle, bocs
2015. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"egy csokitorta vagy annyi gyertyával ahány éves leszel jövőre!"


Csak rosszabb,mert eszembe juttatja,hogy kezdek kifutni az időből.

2015. okt. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!