Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a hajléktalanokból?

Figyelt kérdés
Amióta Pestre járok, azóta naponta legalább 5 hajléktalan talál meg, egyszerűen annyira rámenősek tudnak lenni! Az ilyeneknek nem szívesen adok, hiszen semmit nem csinálnak, anyukám pedig keményen megdolgozott azért a pénzért, nem azért dolgozott, hogy másoknak odaadogassam. Nemsokára elkezdek dolgozni, már elterveztem, hogy az első napi fizetésemből adok egy-egy ötszázast annak a két zenésznek, akik mindig feldobják a a hangulatomat reggelente az aluljáróban. Nekik szívesen adok. mert minden nap ott vannak, és látszik rajtuk, hogy nem elinni fogják a pénzt...
2015. szept. 26. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz rájuk, menj másfelé, mondd el nekik egyenként, hogy ugyanannyid van neked is, csak te próbálsz jutni valamire.
2015. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves dolog lenne tőled, biztosan örülnének neki. Akár 2szer ennyit is adhatnál, nekik sokkal többet érne, neked viszont meg sem kottyanna.
2015. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igenis "megkottyanna", mert nincs állandó lakhelyem nekem sem, mert nemrég elvesztette a családom a házunkat...
2015. szept. 26. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog amiért utálom a kéregetőket, hogy nem lehet tudni, hogy ki a csaló és ki nem. Lakó helyem közelében egy nagyvárosba jártam busszal, és az ottani központi buszváróban "talált rám" egy pasas, mindenkinek hajtogatta hogy műlába van és nincs szeme (szemfedő volt egyik szemén). Sejtettem hogy hazudik mert a járásán is látszott hogy meg van a lába csak ráfogathatott egy fém valamit (hosszú nadrágban nem lehet pontosan megmondani). Na mit ad a sors, pár hónapra rá ugyanott megtalált ez az ember, és hogy-hogy nem, időközben visszanőtt a szeme... xD Na kis híján képenröhogtem és otthagytam. Szánalmas. Meg azok is akik kéregetnek, felajánlasz nekik ételt, és azt mondják nekik pénz kell nem kaja. Vagy elfogadják az ételt és következő sarkon bedobják a bokorba a pénzt meg elteszik (ismerősöm járt így). Na menjenek már...

Vannak akik tényleg rendesek, éd tényleg csak élelmet akarnak, de én pont ezek miatt a csalók miatt kezelem fennrartásokkal az összeset...

2015. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a semmittevő férgek simán összekoldulják a magyar havi átlagkeresetet de ünnpekeor még a 3x is!

Azért nem menek el dolgozni mert a koldulás meg a kéreketés jövedelmezőbb!

https://www.youtube.com/watch?v=rfa7-Ba9YKo

2015. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!