Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből?...

Elegem van az életemből? (többi lent)

Figyelt kérdés
Együtt élünk a párommal a szüleimnél. Eleinte minden szép és jó volt. Volt egy vetélésem a 24.hétben és azóta a párom annyira más lett. Már nem hordoz a tenyerén,fárasztom stb. De ha kell egy kávé vagy épp akkor éhes mikor aludnék akkor jó vagyok neki. Már említettem neki,hogy semmit nem csinál erre besértődött. Veszekszik velem ha éppen pár dolgot nem a helyére raktam le.(általában rend van.). A másik pedig ahogy a szüleimhez viszonyul. Sokszor lefárasztom és mondja foglalják le magam,de pl az anyukámhoz nem mehetek ki a szobából beszélgetni,nem lehetek kedves,nem mehetek vele együtt suliba se pedig egy megállóval kéne később szálnom. Probléma van azzal is ha megkérik csináljon valamit ezért inkább én csinálom meg azt is. Nem tetszik neki ha kutyasza*t kell szednie pedig az Ő kutyája szar*k össze-vissza. Az én kutyámmal gonosz,mert nem tetszik neki. Az ő családja viszont mindennél jobb,mert ők nem jönnek be,ők nem kérnek tőle semmit. Az anyukája jobb mert fiatalabb és lehet vele szórakozni. Nekem elegem van ebből pedig nagyon szeretem a párom. Most éppen ott tartunk hogy kint ülök a székben,mert ő képregényeket olvas és én ebben zavarnám őt. Tudom mekkora hülye vagyok meg minden de ha egyszerűen szeretem akkor mit tehetnék?!

2015. ápr. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Magány, tini, mint kulcsszó... Mennyi idősek vagytok?

Van egy rossz érzésem a barátoddal kapcsolatban. De ez a ti életetek, ti kapcsolatotok, nem szólhatok bele.

2015. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csicska típus vagy.Nincs mit tenni.
2015. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem beszéljétek meg! Menj oda hozzá és mond meg neki,hogy megváltozott minden és kérdezd meg veled miért lett ilyen! Lehet,hogy nagyon mélyen érintette a dolog , talán párterápia vagy phciológus hoz kéne menni! De az is lehet,hogy egyszerűen kihűlt ez a kapcsolat az ő részéről! Idézzétek fel a régi szép emlékeket, próbáljatok meg több időt tölteni egymással! Elmehetnétek piknikezni stb. Apróbb ajándékokat is adhatnátok egymásnak pl, reggeli az ágyba stb.:)

De ha annyira látod rajta,hogy zavarod tedd az ellenkezőjét, vagy tegye ezt ő: utazzon el pár napra a szüleihez, addig kikapcsolódni és tiszte fejjel újra kezdeni!

2015. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :) 18-20 evesek vagyunk. Ha nem gépezik akkor nagyon aranyos és akkor oké minden. Debha neki elfoglaltsága van akkor hagyjam békén. Persze őt nem zavarja az,ha "végre" én is tv-t nézek vagyok olvasok. Igen csicska vagyok sajna már én is rájöttem.
2015. ápr. 11. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Nem szeretném leszólni a párod,hiszen szereted..De ha nekem adódna egy ilyen,mármint hogy velem lenne a párom,én mindent megtennék érte,csak hogy neki a legjobb legyen,bármi baj lenne neki,megbeszélnénk,segítenék,nem hagynám hogy szomorkodjon :/ sajnálom a vetèlésed,biztos nagy fájdalom volt ez nektek,de még fiatal vagy,elfelejteni ezt nem tudod,viszont lehet még babád,de próbáljàtok ezt megbeszélni,mert ez sok jóra nem vezet,mármint ahogy sokszor veled viselkedik,biztos hogy jót érdemelsz,és boldogságot,de ha ő nem értékeli mindezt,mármint téged,az nagyon rossz,ott vagy te neki,más csak álmodik,hogy bár vele lenne a szerelme,együtt élve,neki ez adott,hát én boldog lennék ez biztos,és csak a kedvében járnék az adott barátnőmnek,csak a véleményem szerettem volna neked elmondani :)
2015. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.:) Miért nincs barátnőd?! Ahogyan írtál én csak azt tudtam leszűrni hogy nagyon rendes és figyelmes vagy.:)
2015. ápr. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!