Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből, mit...

Elegem van az életemből, mit tegyek változtatni nem tudok?

Figyelt kérdés
Egy nagy darab kaki vagyok. Senki se szeret,undorító vagyok és buta semmi örömöm egy szerencsétlenség vagyok az önbizalmam is egy nagy nulla. Pszihiter kezel mégse jobb pedig gyógyszert szedek!!! Feladom rajtam semmi se segít?
2014. szept. 16. 15:20
 1/7 anonim válasza:
rosszul állsz hozzá..ha magadon nem segítesz, ki fog?
2014. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit, pl sportolj, az ad önbizalmat, és levezeted a fölös energiát, jobb lesz a közérzeted. Amúgy akinek baja van veled az meg bekaphatja.
2014. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az élet nem igazságos. Ha senki se szeret és ostoba is vagy, akkor kapcsolatokat sem tudsz kiépíteni, ami segítené az egzisztenciális felemelkedésedet, hogy kiterjeszd a lehetőségeidet az életminőséged javítására. Ha tényleg nem segít rajtad semmi, akkor tudod, hogy mi a teendőd...
2014. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. magyarul nyekk.. értettem lehet tényleg ez a helyes út legalábbis minden jel erre vezet :) köszönöm tényleg!
2014. szept. 16. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy éve ugyanígy éreztem, gondoltam és engem is pszichiáter kezelt, gyógyszert szedtem, de rosszabb volt. Kb semmi értelmét nem láttam annak, hogy létezzek.

Most jobb, talán az segített, hogy észrevettem, mi minden vesz körbe, ami borzasztóan fáj, ha a folytonos magambafordulással elveszítem, meg a munkábaállásnál rájöttem, amikről akkor szembedtem, nem is a való élet és mégse szenvedtem meg; inkább ez segített kilábalni a depiből.

Tavaly kb ugyanígy voltam mint Te, most boldog vagyok, optimista, pozitív és nem érdekel ki mit gondol rólam.

Ha gondolod, írj személyest, beszélgessünk, rendbe jönnek a dolgok csak légy erős! Kitalálunk valamit!

2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"meg a munkábaállásnál rájöttem, amikről akkor szembedtem, nem is a való élet és mégse szenvedtem meg"


WAT?

2014. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi pont ezer dolog jött hirtelen munkahelyre amikor ezt a mondatot fogalmaztam, félig figyeltem oda :DDDDD ; tehát amikor szenvedtem nem is olyan dolgok miatt amik a való életben nagy súllyal bírnak.
2014. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!