Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a szobád?

Milyen a szobád?

Figyelt kérdés

Itt konkrét válaszokra vagyok kivancsi, hogy mi van a szobadba, honnan vetted a cuccokat bele,merete, szereted e, mit szeretnel meg bele esetleg ha kepet tudtok mutatni az is jó.

Kort és nemet is irjatok.


2015. szept. 25. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1/5 személyes ágy, 1 tv, 1 íróasztal, 7 polc, 1 ruhás szekrény, 1 kisebb szekrény, 1 fotel, 1 puff, 1 gurulósszék, 1 csocsó asztal, 1 számítógép, 1 laptop, 1 piros-arany színű 1x0,6m szőnyeg, 1 nagyobb faliújságos tábla, 1 darts, 1 xbox 360, 1 kinect, 1 klíma, 1 nyomtató a szobám fala lila, és a mérete: 4x3m, szeretem, jó zsúfolt :D
2015. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szobám a kiskori lómániám óta ilyen, ráférne kis változtatás. :') Világoskék a fal, minden négyzetcentimétere ki van plakátolva lovas poszterekkel. Harmonikaajtóm van, rajta ilyen függöny féleség, amit ha leengedek, egy cipőjét igazgató nő sziluettje van rajta. Vele szemben az ablak van, alatta a radiátor. Jobb oldalt van az íróasztalom rózsaszín, műanyag gurulós székkel, mellette mégegy gurulós szék, amire mindent rádobok, ami a kezem ügyébe kerül. Az ajtós falnál van balra a ruhásszekrényem, mellette éjjeliszekrény, ágy, felette egy fali lámpa. Az ablaktól balra vannak a cipőim, mellettük egy narancsságra láda mindenféle kacattal (a legtöbb a húgomé), balrább plüssök, könyves polc. A szoba közepén szőnyeg, meg egy felakaszthatós valami, amibe bele lehet ülni ( [link] ). Ezt nagyon utálom, mindig elszédülök benne, szóval nem is használom, öcsém ül bele, ha átjön beszélgetni. :P


Méretre nem túl nagy, a bútorok befoglalják mindenhol a falat, középen sincs sok hely, de nekem ez így tökéletes méret. Bár elég gyerekes már hozzám képest, de végülis szeretem. 17L

2015. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nincs szobám, 27N
2015. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy kihúzható barna kanapé folyamatosan kihúzott állapotban, ez funkcionál ágyként. Elég ócska már, az egyik fele el is van törve, a másik felén szoktam aludni, az kényelmes. Egy íróasztal, amin általában őskáosz uralkodik, mivel sminkelni szoktam rajta leginkább, úgyhogy tele van sminkcuccokkal, vattapamacsokkal, arcáplókkal. Egy kis szürke polc, ennek nincs funkciója, kacatokat szoktam rádobálni. Egy kisebb méretű csocsóasztal. Egy nagy fehér könyvespolc, tele könyvekkel, meg mindenféle hülyeséggel, tárgyakkal amiket az évek során felhalmoztam. Egy fehér polc, rajta tévé, kaktuszok. Egy fehér fésülködőasztal, nagy tükörrel. Egy bézs macskakaparó. Három szék. Amit mostanában szeretnék bele, az egy parafatábla a falra, hogy a képeslapjaimat ki tudjam rá rakni. 19l
2015. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!