Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a szobád?

Milyen a szobád?

Figyelt kérdés

Itt konkrét válaszokra vagyok kivancsi, hogy mi van a szobadba, honnan vetted a cuccokat bele,merete, szereted e, mit szeretnel meg bele esetleg ha kepet tudtok mutatni az is jó.

Kort és nemet is irjatok.


2015. szept. 25. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy ágy, 2 könyvespolc, egy íróasztal, egy nagyszekrény, egy kisebb szekrényvalami, egy fotel, egy bordásfal egy szőnyeg meg óriási kupleráj. Fogalmam sincs mi honnan van, de ikeas tuti van közte. Mérete kb 3mx6m és végül is szeretem így:D Valamit még szeretnék bele az egyik falamra, de sose tudok dönteni hogy mit úgyhogy sose lesz belőle semmi. 18l
2015. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kis méretű szobám van, mondjuk azért nem egy zug, de elég zsúfolt. Kék színű, falain papír díszek, amiket én készítettem. Van egy kanapéágy, egy sarok íróasztal, rajta gép, mellette öt polcos könyves polc. Ja, meg természetesen szekrénysor és szőnyeg. A könyvespolcomat a Jyskben vettem, a többit gőzöm sincs, legalább 15 éve megvannak.

Több polc, ahova a könyveimet rakhatnám jó lenne, de összeségében nekem megfelel.

2015. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20/l
2015. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kettő is van, az egyik a saját szobám, a másik pedig párommal közös hálószobánk.

A saját szobámban tetőtéri szoba, van egy kis ablak fa zsaluval, ágy, éjjeliszekrény, ruhásszekrény, meg zöld-rózsaszín papír pillangók a falon.

A hálószobában van egy nagy franciaágy, fésülködősasztal, szekrény. Ez szintén tetőtéri szoba, az ágyról nyáron rálátni az ablakon át a csillagokra. (szemben van az ággyal az ablak) Itt van még egy külön kis elkülönített rész, itt egy asztal, két fotel, az én szintetizátorom meg a barátom gitárja. Itt is pillangók vannak, csak lila-pink, meg egy óriás állólámpa.

Képet maximum privátba, ez itt nem a reklám helye


21N

2015. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
antik stil bútor
2015. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:

3mx3,5m Ágy, gardróbszekény, két egyforma komód összetolva. Mindegyik bútor fehér és mindegyik az ikeából van. Van egy fehér szőrös kilépőm az ágy mellett. A komód felett meg pár kép. Az ágy mellett egy háromlábas kis szék meg egy szukkulens.

24N

2015. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok "örökölt"
2015. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát van benne 2 ágy(egy kényelmes és egy szar xD )egy polc tele dvd-kkel,szép dísztárgyakkal,egy jó nagy szekrénysor tele mindenfélével,szép nyomtatott képek az oldalán(tényleg szép,nem összehányt valami),egy egyszerű tükör,egy komód,azon egy tv....egy régi szobabicikli,egy szép csillár,lávalámpa és egy disco gömb.xD


19/L.

2015. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sosem mutatom meg:)
2015. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
4 es. Kuldheted.
2015. szept. 26. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!