Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy roma fiúnak miért olyan...

Egy roma fiúnak miért olyan nehéz közelednie egy magyar lányhoz?

Figyelt kérdés

Gyakran látni,hogy magyar lányok arab,ázsiai vagy fekete srácokkal vannak,de a roma-magyar kapcsolat ritkább. Miért van,hogy a lányok előbb állnak össze egy külföldi kisebbségivel,mint egy hazaival?


(Vagy ez tilos? Csak,mert tegnap valaki ezt itt megkérdezte és törölték a kérdést. Ez provokáció? Vagy a GYIK cenzorok rasszisták?)



2015. szept. 25. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy magyar fiúnak miért olyan nehéz közelednie egy roma lányhoz?
2015. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
a cigányok buták, tanulatlanok,tiszteletlenek,munkakerulok,budosek,igénytelenek, hűtlenek stb.. mégis ki az a normális magyar, aki osszejon egy cigannyal? nekem ugyan van párom, de ha nem lenne és csak cigánnyal jöhetnek ossze, akkor egyedül halnék meg a macskaim tarsasagaban
2015. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha leírom, kitiltanak.

Amúgy ne általánosíts, közeledett már hozzám roma fiú...elég könnyen.

2015. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

"a cigányok buták, tanulatlanok,tiszteletlenek,munkakerulok,budosek,igénytelene"


Ismerek nem egy diplomás, egyetemen is tanító romát/cigányt.

Ostoba vagy.

2015. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

4# akkor költözz be a egy cigany sorra.

bocs, hogy a 99,9% alapjan ítélek

2015. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó kérdéseddel megválaszoltad.Nem rasszisták,de mivel a fajod ezt hangoztatja jogosan/jogtalanul ha épp nem kap meg valamit.Nem dolgoztok,agresszívak vagytok,koszosak,büdösek,és pl egy szakítást nem tudtok elfogadni,hanem üldöziitek a lányt.Nekem soha nem kellene roma.Inkább lezbi,vagy egyedül.Ingyen éltek,loptok,hazudtok,átvertek.TISZTELET a nagyon ritka kivételnek.Nem megbántani akartalak,de ez a véleményem,és mivel rajtam kívül még mások us osztják a véleményem,így nem sok esélyed van rá.
2015. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Nem kezelem másképp, mint a fehéret. (Ebbe az is benne van, hogy ha tapló, kissé helyreteszem az egóját, de ha rendes, akkor miért ne lehetnénk jóban?)
2015. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Gyakran látni,hogy magyar lányok arab,ázsiai vagy fekete srácokkal vannak"

Egy párhuzamos univerzumban biztosan. Vagy csak én élek olyan furcsa helyen, ahol tartanak az araboktól és feketéktől.

2015. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Vagy csak én élek olyan furcsa helyen, ahol tartanak az araboktól és feketéktől."


Te élsz furcsa helyen. Az én környékemen a nők alig várják, hogy valami egzotikus farokra rávethessék magukat, még akkor is, ha az illető primitív és kőbunkó.

2015. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

A #4 voltam. Biztos az értelmiségi réteg pontoz :)


Nos, inkább, a tanulatlan, fehér, semmit felmutatni képesek, akiknek az az egyetlen "előnyük", hogy ők nem cigók, így tuti értékesebbek. SZÁNALOM!!!!!+!

2015. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!