Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Roma-magyar kapcsolat, mi a...

Roma-magyar kapcsolat, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Roma fiúba szerettem, magyar lányként. Eddig sem voltam gyűlölködő és nem szokott érdekelni mások véleménye, de fáj, hogy látom megbámulnak, lesütik a szemüket, alkalmanként oda is szólnak. Nem ártunk senkinek, ő nem is veszi fel ezeket, nagyon értelmes, nyugodt, kedves ember. A szülei dolgoznak, ő tanul, teljesen normális, tisztességes család. Én sem akarok odafigyelni ezekre, csak most olyan feszültség van egész európában ilyen téren, hogy félelmeim vannak. Szeretem őt, nem fogom elhagyni, de nem tudom hogyan oldjam ezt meg magamban, hogy ne zavarjon mások pillantása és főleg, ne féljek.
2015. aug. 13. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Beltenyészet:D
2015. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem a bőrpigmentáció határozza meg, hogy egy kapcsolat milyen lesz.

Másokat meg nem kell figyelembe venni. Mocsok időszakot élünk, de ha az ember kerüli a potenciálisan veszélyes helyzeteket, és nem ül fel a provokációnak, akkor nem lesz baj.

2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
78%
Nincsen ezzel semmi baj szerintem. Nem a romaságtól függ az hogy valaki mekkora bunkó. Azok akik megbámulnak valószínűleg nagyobb bunkók mint a barátod, vagy a családja.
2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha vele akarsz lenni, ezt el kell viselned, függetlenül attól hogy akik megjegyzéseket tesznek bunkók vagy nem. Ilyen mindig volt, van, lesz, szokd meg.
2015. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Dikk! Há Moreeeeee! Lesz áki eltárt bennünket! Felcsúton thálálkozunk:3 istenem ekkora barmot! A szuleid nagyon urolhetnek. Majd megbánod, ha a 10. Rikárdó bújik ki :-)
2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötös, hogy hozzászólásoddal alátámasztod a 3. válaszoló állítását. Így, hogy van eszem, nehéz megértenem az ostobaságot, de ez közelebb vitt. Köszi! :)
2015. aug. 13. 21:33
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
A közhelyeknek ellentmondva én is a rasszisták táborát erősítem.
2015. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Mindig vannak kivételek. Bízzunk benne, hogy ő ebbe a kategóriába tartozik, és egyik rokonával sem lesz soha gondod. Tényleg szurkolok!
2015. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne foglalkozz vele ha valakinek nem tetszik, ha boldogok vagytok együtt.
2015. aug. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező ezt akkor mond amikor a kis gázsit viszed majd át a 8 tesvirével:DD
2015. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!