Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Roma-magyar kapcsolat, mi a...

Roma-magyar kapcsolat, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Roma fiúba szerettem, magyar lányként. Eddig sem voltam gyűlölködő és nem szokott érdekelni mások véleménye, de fáj, hogy látom megbámulnak, lesütik a szemüket, alkalmanként oda is szólnak. Nem ártunk senkinek, ő nem is veszi fel ezeket, nagyon értelmes, nyugodt, kedves ember. A szülei dolgoznak, ő tanul, teljesen normális, tisztességes család. Én sem akarok odafigyelni ezekre, csak most olyan feszültség van egész európában ilyen téren, hogy félelmeim vannak. Szeretem őt, nem fogom elhagyni, de nem tudom hogyan oldjam ezt meg magamban, hogy ne zavarjon mások pillantása és főleg, ne féljek.
2015. aug. 13. 18:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te oktalan, ha Tőle lesz gyermekem, az nem "kis gázsi" lesz, hanem az én gyermekem, a szerelmünk gyümölcse. Remélem, hogy a nevedben a 2001 a születési dátumot jelenti, abban az esetben van még remény, hogy némi érzelmi és értelmi intelligenciára is szert tegyél. (no meg humorra, mert ez sem elsőre, sem másodjára nem volt vicces)
2015. aug. 14. 11:29
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Bocs hogy megbántotalak:(

A fiúk későben érnek mint a lányok:D

2015. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Vigyázz mert a szerelmetek gyümölcse, genetikailag könnyen kapható lesz a rosszra, így könnyen romlásnak (rohadásnak) indul.
2015. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as. Most ezt talán gúnynak hiszed, pedig nem annak szánom. Őszintén sajnálom, hogy ilyen kemény a szíved, és, hogy tév úton jársz. Ennél csak azt sajnálom jobban, hogy sok társad akad azon az úton. Soha nem szűnő reménnyel remélem, hogy szívetek egyszer szeretettel telik meg, és szeretettel tudtok majd embertársaitok felé fordulni. Az emberek eredendően jók, legfeljebb a gondolataik, viselkedésük nem helyes, de a jóság belénk van kódolva. Kívánom, hogy egyszer ezt Te is átéld.
2015. aug. 15. 16:16
 15/16 anonim ***** válasza:
21%
Dikmáne á véleményünket kérdezted! He csaje! Észnél legyíl! Vágy fáron baszlak
2015. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
44%
Gratulálok neked is hogy egy bűnöző népcsoportból találtál pasit, aki majd jól megcsal, megver azt majd röhög a markába, hogy lehet egy ilyenbe beleszeretni? Ne csodálkozz, hogy beszólnak, amíg vele vagy be is fognak, és nem az ő hibájuk, térj észhez, olyan pasit keress akit a többség elfogad, van olyan.
2015. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!