Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők?

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés
Azt mondja kedvel, szeret a társaságomba lenni és többet is akar mint beszélgetések. De még nem ismer eléggé. Erre meg ha bókolok neki nem veszi, kikerüli és témát vált rögtön. Amikor meg mondtam tegnap, hogy találkozzunk annyit mondott majd megbeszéljük! Akkor most mivan?
2015. szept. 23. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem ismert eléggé, hogy bármi konkrétat mondjon! Érted mondom, hogy akkor találkoznunk kéne, hogy jobban megismerjen. Erre azt mondja majd megbeszéljük.
2015. szept. 23. 15:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Tipikusan ez akkor fordul elő, ha nincs teljesen oda érted a csaj, de még egyértelműen lepasszolni sem akar.

Gyűjtögeti talonba az iránta érdeklődő mércéjének megfelelő férfiakat, teszteli hogy mennyire kitartóan érdeklődnek iránta, akiket közülük a jobbak közé sorol, azokkal randizik majd, akik pedig egy idő után azt agyára mennek, azokat lepasszolja.

2015. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor értelmetlen vergődni érte?
2015. szept. 23. 15:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik,akkor nem értelmetlen.
2015. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De ha szarik rám akkor igen értelmetlennek tünik!
2015. szept. 23. 16:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Úrsiten, én nem is foglakoznék veled a helyében.


Csúnyán beszélsz...agresszív nem vagy, remélem.


Amúgy a pasik is ilyenek.


Jobb lesz, ha békén hagyod. Mindkettőtöknek...

2015. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ha én beszélek csúnyán akkor nagy gondok vannak a világgal
2015. szept. 23. 18:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!