Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves koromig öltözködhete...

Hány éves koromig öltözködhetek színesen, fiatalosan? Sajnos már 30 vagyok.

Figyelt kérdés
Dukai Regina egy jó példa a fiatalos öltözködésre 30 felett. Szerintetek ez meddig áll jól egy embernek ?
2015. szept. 18. 20:51
 1/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem ne kösd korhoz,öltözz úgy,ahogy jól esik :)
2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 theazombiee válasza:
100%
A mai világban a 60-as emberek is színesen öltözködnek. Ki hogy érzi. Ha te színesben szebbnek látod magad/jobban érzed magad hord csak. EZ nem korhoz kötött. Stílus kérdése.
2015. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már 80 évesen sem muszáj kendőben, feketében járni.A parádés öltözködés ellenben tinikorban is ízléstelen.Minden korban jól áll az, ami az alkatodhoz, egyéniségedhez illik.
2015. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok egyáltalán nem érzem magam öregnek. Neked sem kellene, majd 20-30 év múlva talán, akkor majd érezheted magad annak, addig meg tiszta sértés az ilyen. Valamint önbizalomhiány a részedről. Ha nincs rajtad +30 kg akkor nyugodtan öltözz "fiatalosan".
2015. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem a korához illően öltözködik, egyáltalán nem tűnik fiatalosnak -sokkal inkább olyannak aki nem tudja elfogadni a korát.

Szóval először is ezt tanuld meg; 30 év nem sok, hisz lehet, hogy ez életed harmada, fogad el a változást és a bánkódás helyett élvezd ki ennek a kornak a szépségeit. Hidd el jobban fogod érezni magadat! :)

Van egy könyv amit ajánlok; A francia nők nem ráncosodnak -nagyon ajánlom, hihetetlenül jó könyv.

2015. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vannak 40 évesek is, de ez a te enyéniségedtől függ.
2015. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Színesen bármeddig. Fiatalos alatt meg kérdés, hogy mit értünk. 40 fölött vagyok, de kb. 6-8 évet letagadhatok. Így viszonylag fiatalosan öltözködhetek, amit meg is teszek. Nincsenek kidobva a mellek és nincs bugyiig érő mini, de az tinikoromban sem volt. Van magassarkú, feszülős nadrág és most divatos műbőr kabát. Ha már Dukai Regina akkor egy ilyen ruhát kb. 10 cm hosszabb változatban simán felveszek -ma már csak szórakozóhelyre:

[link]


Igazából a bőröd állapotától és az alakodtól függ elsősorban, hogy mit vehetsz fel. Nem kell hirtelen ruhatárat cserélni, csak mert elérted a 35-öt vagy az akármennyit. Szerintem érezni fogod, ha van igazán jó barátnőd vagy párod, akkor az ő visszajelzéseik segíthetnek, ha bizonytalan vagy.


Ha nagyvárosban laksz akkor figyeld meg a többi nőt. Ki hány éves lehet, hogyan öltözik, nevetséges-e vagy vagány? Ha kisvárosban vagy akkor figyelj meg negyvenes éveikben járó bemondónőket, műsorvezetőket ugyanígy és majd rájössz, hogy akkor is van még élet, nem hogy 30 felett :)

2015. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy öltözik ahogy akar. Csak arra figyelj hogy jól is álljon a ruhadarab amit felveszel. 30 évesen meg még fiatal vagy.
2015. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

felső

[link]



nadrág

[link]


cipő

[link] [link]


mUnHEyCIrhrvw&ust=1442757891537138

2015. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!