Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok, hogyan...

Nagy bajban vagyok, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo: Csinaltam egy kis vallalkozast a sporolt penzembol ami szinte egyaltalan nem megy. Most derult ki hogy apukam rakos, nem lehet tudni mi lesz vele, es meg emellett a parkapcsolatom is megromlott. A sok gondtol mar ejjel sem tudok aludni, nem tudom mitevo legyek.
2015. szept. 15. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

először is nem vagyok ilyenben tapasztalt, de:

próbáltad már megmarketingelni?

olyanokra gondolok, hogy "hozd el a barátodat, és akár 30% akció (barátonként 10%)", "x szolgáltatás mellé ingyen megmossuk a kutyád", "ha több állatot hoz, mindegyikért -1000ft"


tehát olyan akciók, amikkel jól járnak ők is, és te is, mert több állatkát, vagy ügyfelet hoznak.


weboldalad van? sőt, elég a facebook oldal is egyelőre!

mire használd?

-hogy megismerjenek

-megszeressenek

-emlékeztesd őket (hogy létezel.., akciók)

-tanítsd őket (rövid blogpostok: miért vágasd le a kutyád körmét (mi történik, ha nem teszed, és végére meghívás és miért nálad ("hozd el kedvenced hozzánk, ahol szakszerűen és olcsón ellátjuk", vagy "szept20-30 között 20% kedvezménnyel!"))


facebookon szerintem min. hetente posztolhatsz valamit, sőt, ehhez pont megfelelő a kutyakozmetika: a gazdi engedélyével kiposztolhatnád hogy milyen cuki lett a kutya, vagy akár előtte-utána kép, egy kis szöveg mellé: nézzétek milyen szép lett morzsi bundája..


+1 klubkártya, de ez gondolom pénzesebb dolog már.


Sok sikert, jobbulást!

2015. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Van facebook oldalam sot honlapom is, kulonbozo akciokat osztottam meg csoportokban sot sajat csoportom is van. Kirakok kepeket ha sikerul nyirni egy kutyat azt mondjak hogy jo meg minden de ennyi. A kornyeken a petshopokban is hagytam szorolapokat meg allatorvosi rendeloben is de semmi.
2015. szept. 15. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!