Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok, hogyan...

Nagy bajban vagyok, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo: Csinaltam egy kis vallalkozast a sporolt penzembol ami szinte egyaltalan nem megy. Most derult ki hogy apukam rakos, nem lehet tudni mi lesz vele, es meg emellett a parkapcsolatom is megromlott. A sok gondtol mar ejjel sem tudok aludni, nem tudom mitevo legyek.
2015. szept. 15. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Függeszd fel. Vagy ha te vagy a főkereső a családban, akkor szorítsd össze a fogad, és jó logisztikával fog menni, hogy dolgozol is, és másik helyen is helyt állsz.
2015. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Cégtemető...

Jelents csődöt...


Keress egy könyvelőt,ő majd elmondja!

2015. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű a vállalkozásod? Próbáld úgy átalakítani, hogy másokat foglalkoztatsz, akkor több időd marad a családodra és a magánéletedre. Lehet, hogy az új emberek fellendítenék az üzletet is, soha nem lehet tudni... :-) Egyébként meg próbálj a barátaidtól segítséget kérni, gyakrabban ülj le velük beszélgetni, a barátoktól néha sok önzetlen segítséget lehet kapni, sokmindent tanulhatsz is tőlük, ha elég nyitott vagy.
2015. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is apukádnak jobbulást kívánok!


Sokan erőltetik, hogy az ember vállalkozzon, csak azt felejti el majd' mindenki, hogy ez nem így megy. Nem való mindenkinek a vállalkozás, és előtte alaposan mérlegelni kell, hogy vajon megéri-e.

Nem feltétlenül a rátermettség hiányát értem az alatt, hogy nem való mindenkinek. Nem mindenki képes helyén kezelni az ezzel járó problémákat és stresszt. Nem tudom, hogy a párkapcsolati mélypontnak ehhez van-e köze, de gyakori eset, hogy a munkahelyi stressz a párkapcsolatra is kihatással van.

Nem bántásból mondom, de gondolom, a vállalkozás beindítása előtt nem végeztél kiterjedt piackutatást, hogy vajon megéri-e, és ha igen, akkor hogy érné meg legjobban. Sajnos sokan esnek ebbe a csapdába, hogy nehezen összekuporgatnak kicsit nagyobb pénzösszeget, és egyből saját vállalkozásba kezdenek. Ami aztán becsődöl rövid időn belül.


Elsőként amit tudsz, próbálj rendbe tenni! Mennyire nem megy a vállalkozás? Látsz rá lehetőséget, hogy nyereségessé alakítsd? Ha igen, akkor próbáld meg, persze csak ha nem kell túl sokat még beleölni, mert ugye lehet, hogy megint belefektetsz jó sok pénzt, és semmi változás nem lesz.

Ha pedig nem megy, akkor fel kell számolni azt a vállalkozást.

Ha véget vetsz a vállalkozásnak, akkor keress egy munkát, amiből tudsz pénzt keresni.

Ha a kapcsolatod még menthető, és úgy gondolod, érdemes lenne megmenteni, akkor próbáld meg azt is helyrehozni!

Sorban, lépésről lépésre próbáld elrendezni a problémákat!

2015. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gyógyulást apukádnak, sokféle rákból kilehet gyógyulni, vagy legalább szinten tartani. a vállalkozásommal 1 évet tüztem ki, ha nem lesz addig nyereséges, nem termelek több veszteséget, abba is hagytam. ha a párkapcsolatod is megromlott, akkor lehet ideje egy nagyot lépned és kilépni mindenből, új életet kezdeni. sok sikert kívánok neked!
2015. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A vallalkozasom egy kutyakozmetikai szalon, ez volt az almom, de sajnos egy olyan kornyeken nyitottam ahol amugy is sok volt mar es egyaltalan nem forgalmas. Egy sajat kis hazban nyitottam hogy ne fizessek lakbert mert a jo helyek sokba kerulnek. Talan ha talalnek egy jobb helyet tavasszal a szezon kezdeten meg lehetne eselyem?
2015. szept. 15. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz? nagyon sok múlik a megfelelő marketingen, reklámon, szórólapozni kell, facén hirdetni, stb.
2015. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mármint, hogy az új helyre költözés jót tehet. Egy ismerősömnek étterme van. Először nyitott egy nagyobb éttermet egy kevésbé forgalmas helyen és nem ment neki, most meg egy kisebb helyet bérelt ki, de forgalmasabb helyen. Kevesebb asztalt tart fenn, de azoknál mindig ül vendég, beindult neki. Apukádnak én is a legjobbakat kívánom, ma már tényleg sok rákbetegség sikeresen gyógyítható. Az unokatesóm is meggyógyult, igaz rengeteg orvossal kellett találkoznia.
2015. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Romaniaban lakom. A varosnak kb 180.000 lakosa van es van v 40 kutyakozmetika. Hirdettem mar mindenutt ahol csak lehet meg oszlopokra is ragasztottam a hirdetest. Megis kb 2-3 kliens van havonta. Az utca embere azt mondja hogy inkabb elmegy oda ahova eddig mintsem forgolodjon a kis utcak kozt keresve a szalonomat.
2015. szept. 15. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor ezt érdemesebb csak hobbi szinten űzni, ebből így nem lehet megélni :(
2015. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!