Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerettél már bele/kedveltél...

Szerettél már bele/kedveltél már meg nagyon (nem feltétlenül szerelemre gondolok) egy olyan személyt, akiről tudtad, hogy tabu valamiért? Hogyan abszolváltad a dolgokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok olyan lányt kedvelek/tetszik akiről tudom hogy sohasem fogunk összejönni, mert más az érdeklődési körünk, és abszolút nem vagyunk egy szinten semmilyen téren. Az elején szar érzés, de aztán szép lassan elfogadod.
2015. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen kedveltem már meg túlságosan ilyen embert, nagyjából sehogysem oldódott meg, csak nagy balhékon keresztül később.
2015. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még szép! Hatalmas csalódás lett a vége. De ha tehetném sem csinálnám vissza, mert a pillanatok, amiket megéltem, soha nem lettek volna, ha nem vagyok bátor és kitartó, még ha fölösleges is volt.
2015. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!