Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ti más ember...

Mit gondoltok? Ti más ember szemébe néztek az utcán vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak lányokéba, de azt is ritkábban.
2015. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nagyobb tomegben vagyok, akaratlanul is elkapok nehany tekintetet, de ha peldaul egy vs egyben jon velem szemben valaki, es ugy erzem, hogy o is megnez, en is ranezek, de vannak olyan kellemetlen helyzetek, amikor inkabb elnezek a masik iranyba.
2015. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Senkinek nem akarok a szemébe nézni, és nem is nagyon nézek.


Régebben inkább, de egyre inkább leszokom róla. Elég jól haladok.

2015. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben talán csak én vagyok ilyen bizarr, de gyakran az emberek szemébe nézek bármiféle szándék vagy ok nélkül. :D
2015. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha, de csak a szép lányokéba, amúgy totál lesz.rom az embereket, nem nézem őket, csak a csajokat :)
2015. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
változó, van hogy igen van hogy nem de többségében belenézek a szemükbe. nem azért mert érdekel hanem mert félek h nekimegyek és így látom merre megy xD de am sokszor volt velem olyan h mások szabályosan belehajoltak a fejembe. de nemtom mér. megy a biciklin és annyira néz hogy majd leesik xD
2015. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szimpi nőkébe belenézek. Akiken elsőre látszik, hogy unszimpi (nő), vagy csak "méreget", inkább elkapom a tekintetemet.
2015. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és én is alaposan belenézek a helyes/átlagos srácok szemébe :D Valamiért muszáj, jönnek velem szembe az emberek tömegével, figyelem hogy kerüljem ki őket, és egyszerűen megakad rajtuk a szemem. Meg ott is marad. Nyilván nekik ez simán lehet irritáló is, de nem tudok vele mit csinálni...:)
2015. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!