Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2Face ezt most csak azért...

2Face ezt most csak azért irom mer mondtad hogy bele fogsz nézeni a gyakorikérdések legsötétebb bugyraiba :D Amugy jó videózást!?

Figyelt kérdés
Csak ennyi:)

#hangfal #legjobb videos #te vagy a kedvencem
2015. júl. 23. 20:58
1 2 3
 21/28 Saavedro ***** válasza:
Ez miben támasztja alá a 'nagyságomat'? Egyszerűen rávilágítottam arra a tényre, hogy egy videóst aligha 'szeretnek' a nézői (szóval totális fh@szság volt, amit írtál), ellenben a háziorvosok IGAZI kapcsolatot építenek ki a betegeikkel. Ha nagyra tartanám magam, akkor én is a YouTube-on csinálnám a világmegváltó vlogjaimat. De azért írogasd, hogy vicces vagyok, ha már normális érvekre nem futja.
2015. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Figyelj azt hiszed, hogy azért vlogol mert "világmegváltó" beszédeket tart? Azért vlogol mert szorakoztatni akar másokat ez nem sokben külömbözik egy tévében látott műsortól... Az is szorakoztat meg a vlogolás is. És visszatérve az előző kommentedre honnan veszed hogy 12 évesek nézik őt? Tudod rengetek huszas éveiben járó fiatalt ismerek akik nézik őt. És ha 12 évesek nézik is őt akkor is honnan veszed, hogy ezen nevelkednek és mejd utánad fogják a szart lapátolni ez milyen felfogás? Tudod én rengeteg vloggert nézek... mégsem "nevelkedem rajtuk" és szépen lassan haladok a célom fele. Az egyik barátom ő sokkal többet kockul mint én mégis bejutott a környék legjobb iskolájába. Egyszóval attól hogy még vloggereket gamereket néznek a fiatalok nem lesznek ettől kevesebbek sőt néha még a nehéz időszakokon is segitenek tullépni egyes videósok vlogjai ez személyes tapasztalat, és te írhatsz oldalakat nekem akkor sem fogom megváltoztatni a véleményem mert a vlogger néző kapcsolatot egy kívülálló nem ítélheti el. Én már találkoztam vele személyesen és elmondhatom hogy kedves ember és türelmes a nézőivel
2015. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Saavedro ***** válasza:

"nem sokben külömbözik egy tévében látott műsortól... "


Eléggé szomorú, ha így van. Persze TV-csatornája válogatja, de a legtöbb az siralmas.


"Az is szorakoztat meg a vlogolás is."


Hogyne, biztos jobb, mint a bámulni, ahogy szárad a festék a falon. De biztos, hogy az a jó, ha azt veszi fel, hogy mit gondol a facebook-ismerőseiről, meg hogyan ekézi a magyar youtube közösséget (a saját nézőit)? Biztos, hogy jó, ha azt nézzük, hogy hogyan olvasgatja magát GYiKen? (mert ha Dancsó megtette, akkor mindenkinek meg kell...) Meg pl.: Unfieldnek (nem tudom a nevét) már azt is rögzítenie kell, hogy mikor fingott hármat, Bence legalább ezt még nem kezdte el. De ennyi erővel videózhatna valami normálisabb dologról is.


"És visszatérve az előző kommentedre honnan veszed hogy 12 évesek nézik őt?"


Zömében totálisan biztos, hogy ők nézik, elég itt megnézni GyiK-en a vele kapcsolatos kérdéseket és válaszokat (nagyon tanulságos), a YouTube kommenteket, gondolom az ask.fm-én sem jobb a helyzet (bár már az is jó kérdés, hogy ennek a gyereknek miért kell ask.fm-fiók, na mindegy...).


"És ha 12 évesek nézik is őt akkor is honnan veszed, hogy ezen nevelkednek és mejd utánad fogják a szart lapátolni ez milyen felfogás? "


Ha valaki manapság jó állást akar, akkor jó tanulmányi eredmények és végzettség kell hozzá. Namost amit én a fent emlegetett ask.fm, YouTube, stb. hozzászólások alapján látok, az alapján ELÉGGÉ vérmes reményei vannak a nagyérdemű közönségnek teszem azt egy mérnöki, vagy egyéb normálisabb egyetemhez. Ha meg pl.: ez a Bence gyerek elmegy érettségizni, egyetemre, stb. akkor aztán annyi az egész csatornának. Persze szép volt, jó volt, stb. de 90 évesen is ezt? Ugyan már. Dely Péternek is kis híján ráment a családja, pedig neki még csak nem is kellett az egyetemmel szívnia akkor már.


"Tudod én rengeteg vloggert nézek... mégsem "nevelkedem rajtuk" és szépen lassan haladok a célom fele."


Akkor a fentiekben nem rólad volt szó. Hanem a maradék 90.000 átlag tiniről.


"Egyszóval attól hogy még vloggereket gamereket néznek a fiatalok nem lesznek ettől kevesebbek"


Valóban, ők maguk nem lesznek kevesebbek, csak az idejük megy el. Keressenek inkább egy jó hobbit. Vagy akkor már az is jobb, ha maguk játszanak, ne azt nézzék, hogy más hogy játszik. Én is beleestem ebbe a csapdába.


"Én már találkoztam vele személyesen és elmondhatom hogy kedves ember és türelmes a nézőivel"


Örülök, hogy végre te is különválasztottad a való életet és a YouTube berkein belül zajló dolgokat.

2015. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Figyelj minden vlogger más és más. Ne hasonlítsd össze Bencét UNFIELD-al mag Herby-vel(Amúgy őt nem is nagyon csípem...). Ha a fiatalok gamereket néznek nem azért teszik hogy nézzék hogyan játszik a másik, hanem a kommentárért nézik. És lehet hogy elmegy az időnk de ettől még tudunk tanulni hiszen te is nézel néha filmet és az alábbiak alapján még Bencét is nézed :D Szóval, attól hogy még vloggereket gamereket nézünk még tudunk tanulni és sikereket elérni, és ez nem csak néhány fiatalra igaz... Jó vannak néhányan akik semmit sem érnek el de ez nem így volt mindíg is? Ez szerintem nem a vlog nézéstől függ.
2015. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Saavedro ***** válasza:

"Ne hasonlítsd össze Bencét UNFIELD-al mag Herby-vel"


Miért ne? Egyébként már írtam is, Unfield egyértelműen rosszabb. Dely Pétert nem ismertem.


" te is nézel néha filmet"


Azért egy jó, mögöttes tartalommal bíró film mégiscsak összehasonlíthatatlan egy vloggal, már ha a költségvetést, felszerelést, szakmaiságot stb. nézzük. Szerintem igazán csak az előbbi tud katarzist nyújtani.


" az alábbiak alapján még Bencét is nézed :D"


Öcsém egyszer megnézte egyik videóját és úgy elképedtem rajta, hogy gondoltam, muszáj még egy párat megnéznem, hogy mégse 0 rálátással kommenteljek a videójára. Bele is rakta a kommentemet a videójába. :D


Mellesleg én is nézem pl.: Angry Joe-t és attól még ugyanúgy időpazarlásnak tartom és szégyenlem is magam miatta. Pedig ő az egyik legjobb.

2015. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Amikor azt írtam hogy te is nézel néha filmet nem arra értettem hogy a film olyan mint egy vlog hanem arra,hogy időt szánsz rá mint a fiatalok a vlogok nézéséhez.
2015. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
melyik videójába rakta bele a kommented?
2015. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Saavedro ***** válasza:
'Reagálok a kommentekre'
2015. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!