Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2Face ezt most csak azért...

2Face ezt most csak azért irom mer mondtad hogy bele fogsz nézeni a gyakorikérdések legsötétebb bugyraiba :D Amugy jó videózást!?

Figyelt kérdés
Csak ennyi:)

#hangfal #legjobb videos #te vagy a kedvencem
2015. júl. 23. 20:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és annyi hogy mi otta videozol?
2015. júl. 23. 21:00
 2/28 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy?
2015. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
2Face ha ezt olvasod kinyalhatod, attól függetlenül hogy azt sem tudom hogy ki vagy.
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
2Face ha latod ezt egyik kedvenc videosom vagy! CSAK ilyen jo videokat 2eve nezlek a kezdetek kezdetetol :)
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Kedves valaszolo gratulalok hogy masnak adod ki magad . Nagyon unod magad ed kissebbek szidasaval toltod az idot mert veled is ezt teszik/tettek.Sajnálom az ilyen embereket.Gondolom azt se tudod higy hol lakik 2Face .Igazi inteligens uriember lehetsz.
2015. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Elég sokszor mondták már hogy úriember vagyok, nem tudom hogy ennek mi köze ahhoz, hogy kisgyerekeket figurázol ki akik egy ecsethajú kis magyar pewdiepie utánzat homit istenítenek, meg élveznek el mikor a videójában megjelenik az anonim noname üzenetük, hogy "szeretem a videóid yee!!" Inkább vedd ki a karót a popódból, és próbálj meg kicsit felszabadultabb lenni, 12 évesen még nem késő elkezdeni.
2015. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ki az?
2015. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Rebeka77 válasza:
Nekem is a Kedvenc videósóm :) :DD Üdvözlöm Botit
2015. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Kedves hatodik válaszoló, ülj le egy kamera elé és vidd azt véghez amit Bence ért el, és utána kezdj el pofázni hogy kis homi gyerek meg pewdiepie utánzat. Pofázni nagyon könnyű de megvalósítani azt nem, úgyhogy elgondolkodhatnál....
2015. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Nem került bele :((
2015. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!