Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2Face ezt most csak azért...

2Face ezt most csak azért irom mer mondtad hogy bele fogsz nézeni a gyakorikérdések legsötétebb bugyraiba :D Amugy jó videózást!?

Figyelt kérdés
Csak ennyi:)

#hangfal #legjobb videos #te vagy a kedvencem
2015. júl. 23. 20:58
1 2 3
 11/28 Saavedro ***** válasza:

"Kedves hatodik válaszoló, ülj le egy kamera elé és vidd azt véghez amit Bence ért el, és utána kezdj el pofázni hogy kis homi gyerek meg pewdiepie utánzat."


Na és mit ért el? Summa cum laude végzett az orvosi egyetemen? Vagy feltalált egy célzottan ható daganatterápiás készítményt? Sikeres író? Virtuóz zongoraművész?

2015. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Saavedro ***** válasza:
(Na ilyenkor valahogy bekussol mindenki, nagyon helyes...)
2015. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Képzeld, Bence elérte azt hogy már majdnem 90-ezren követik, szeretik. Na téged mennyien szeretnek és követnek vagy kérnek aláírást mint a híres emberektől?
2015. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Saavedro ***** válasza:

"Summa cum laude végzett az orvosi egyetemen? Vagy feltalált egy célzottan ható daganatterápiás készítményt? Sikeres író? Virtuóz zongoraművész?"


Ezekre nem tudtál válaszolni, ugye? De azért továbbra is pofázol?


" szeretik"


Beszarok, gondolom ha már valami áldozatot kellene vállalni, nem csak a like-ot nyomkodni, akkor megállna az a nagy 'szeretet'.



"Na téged mennyien szeretnek"


Merem állítani, hogy sokkal jobban fognak szeretni a pácienseim orvosként, ugyanis én értéket teremtek, ténylegesen segítek rajtuk. És orvosokból hiány is van - ellentétben a megélhetési bloggerekkel, akik egymást másolják. Mellesleg azt nézed, hogy a MAGYAR youtube közösség mennyi aláírást kér tőle??? Az a 12 éves korosztály, amelyik a minnecraft, 'gémpléj' és a 16 éves tanulók világmegváltó vlogjain nevelkednek? Csak épp írni, olvasni, meg gondolkodni nem tudnak? Rajtatok röhög a fél világ és ti fogjátok majd a szart lapátolni, nekünk legalább értékes és normális munkánk lesz. Ki hol szarja le, hogy más milyen videót készített évekkel ezelőtt, attól még nem fogják szeretni, nem lesz normális lakása, állása. Nem fogják becsülni és tisztelni se. És ne, ne gyere megint a tizenkét évesekkel.

2015. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Na jó, én ilyen "okos" emberekkel mint te aki anélkül ítél el embereket, hogy ismerné őket nem fogok vitatkozni. Örülj a nagy sikerednek és élj boldogan. Csak hogy tudd amiért te elítélsz másokat téged is el fognak...
2015. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Saavedro ***** válasza:
Persze hogy nem fogsz vitatkozni, mivel nincsen érved
2015. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Lenne érvem elég csak az ilyen saját magukat nagyratartó és másokat lenéző emberektől hányingerem van (már bocs) így inkább befejezem a vitát.
2015. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Saavedro ***** válasza:

"saját magukat nagyratartó "


Tudnál erre utaló szövegrészt kiemelni?


Mellesleg lenézem. Tudod miért? Mert nem ért el nálam többet az életben (sőt, megkockáztatom, még kevesebbet), de azért megmondja a tutit. És honnan gondolom? Nézd meg a 'Hú de szép vagyok challenge' videóját. Ekézi azokat, akik Facebookon színesre változtatják a profilképüket a Pride-dal való szolidaritás miatt (eközben persze személyiségi jogokat sért nagyon keményen), de ez még elmegy. De amit utána mond: 'nekem nem kell megváltoztatnom a profilképem, hogy támogassam a pride-ot, van aki így születik'.


Aha...


Egy: hogyan is támogatja a Pride-ot? Mert az nem derült ki... Kettő: Úgy állítja be, mint akinek VELESZÜLETETT ADOTTSÁGA van, ilyen kivételes képességgel rendelkezik...majdnem hangosan felnevettem.


Én nem vagyok kivételes, nem vagyok az atyaúristen, nem is kezdek világmegváltó vlogolásba.


Mellesleg láttam én már normális vlogot is. Kislány angol nyelvleckéket tart a YouTube-on - na ENNEK van értelme. Csakhogy ehhez valamely témában tehetségesnek és járatosnak kellene lenni ugye...és ahhoz erőfeszítés kellene ugye...


Szóval nem, nincs érved. Ennyi. A 'téged mennyien követnek, szeretnek, stb.' kérdésed meg egyenesen szánalmas volt. Majd ha ez a Bence gyerek 20 évesen fogja magát, elmegy egyetemre és abbahagyja a videózást (jelenleg azt tervezi, hogy még 90 évesen is ott fog ülni a kamera előtt...aha...) akkor majd megnézzük, hogy mennyi előnye is származik ebből. A 15 perc világhírnév mindenkinek kijár, csak nem biztos, hogy élni kellene vele. Manapság a semmit is sztárolni kell, elég csak ránézni a förtelmes Ki Mit Tube-ra, Szaniszlóra, a TV-re, stb.

2015. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
hmmm vicces vagy :D
2015. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Erdélyi Erika ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva igen tudok szövegrészletet kiemelni: "Merem állítani, hogy sokkal jobban fognak szeretni a pácienseim orvosként, ugyanis én értéket teremtek, ténylegesen segítek rajtuk." hát akkor hajrá tökéleteském
2015. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!