Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondol mindenki idősebbnek?

Miért gondol mindenki idősebbnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy általában mindenki azt gondolja rólam, hogy 17-18 éves vagyok, amíg el nem mondom neki a valós életkorom. Pedig nem öltözöm kihívóan, nem sminkelem magam erősen(szempillaspirál, szemceruza, korrektor, szájfény), és nincsenek nagy melleim sem..sőt :/ Úgyhogy nem értem mi lehet az oka. De engem egy kicsit zavar, hogy például a húszonéves fiúk közül akinek tetszem az bátran mer közeledni mert idősebbnek gondol de amikor megmondom hogy hány éves vagyok meglepődik és már nem úgy viszonyul. Félreértés ne essék, nem zavar vagy nem akarok esetleg fiatalabbnak kinézni csak szeretném tudni, hogy miért van ez? A válaszokat előre is köszönöm!!

14/L



2015. ápr. 5. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldenél esetleg egy képet magadról, mert így elég nehéz megmondani.
2015. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kép kéne!
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát azért 14 évesen ennyi smink már sok szerintem.
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 23 éves, eredetileg szőke.

Szőke hajjal 17-nek néz ki, barna hajjal meg 27-nek. De komolyan. Nagyon durva.

Lehet, hogy nálad is van valami ilyen.


Az is lehet h pl blézerrel, magassarkúval, meg ridiküllel nyomulsz. Megint csak öregít egy 14 évest.

2015. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A smink lehet az oka. A huszonéves fiúk, hozzá vannak szokva, hogy ált. idősebb lányok sminkelnek.
2015. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejlettebb vagy a korodnál valószínű de ezt kép nélkül nehéz megállapítani... legközelebb jó előre közöld hogy mennyi vagy és nincs meglepi :)
2015. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!