Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti egy 14 éves lányt gyereknek...

Ti egy 14 éves lányt gyereknek tartotok még?

Figyelt kérdés

#gyerek #kislány #lány #14 éves #én még csak kislány vagyok!
2015. ápr. 5. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gyermek igen! Nem kell felnőni olyan hamar, örülj neki hogy kisgyerek vagy még, a felnőtt életed úgyis keserves lesz, teli problémákkal, frusztrációkkal. Szegénység, munkanélküliség, bunkó élettárs, depresszió.
2015. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Olyan se nem gyerek, se nem felnőttnek... a kettő közül inkább a gyerek felé hajlik. Nyilván már nem kisgyerek, vannak mélyebb érzései, picit érettebb, de azért felnőttnek még teljesen éretlen az is, aki a korosztályához képest érett.
2015. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen. A hormonok intenzívebb működése még sajnos nem tesz valakit felnőtté. Olyan gyereknek tartom éppen ezért az ebbe a korosztályba tartozó fejlődésben levő embereket és személyiségeket, akik meglehetősen veszélyes korszakukat élik.
2015. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nem felnőtt de már semmiképp sem kisgyerek.

Serdülő kamasz stb ahogy a magyar nyelv ezt jól kifejezi vagy nem véletlenül van erre az időszakra egy külön név az angolban teenager=tinédzser 13 éves kortól 18(19)-ig

18-tól leszel jogilag felnőtt Magyarországon.

2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem gyereknek, de nem is felnőttnek, és pl. társaságban eléggé zavar, amikor felnőttek beszélgetünk és beleokoskodnak olyanba, amihez semmi tapasztalatuk (pl. vállalkozás témában és az egészből ordít, hogy semmi tudásuk, adózási ismeretük).
2015. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen.
2015. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem gyerek, de nem is felnőtt. Kamaszok, ennyi.

A húgom pont 14 éves, és semmiképpen sem mondanám már gyereknek. Nem érdeklik a gyerekes dolgok, inkább azok, amik engem érdekeltem tinikoromban, a kedvenc zenekarai, egyedi ruhák, smink (bár ez talán még korai), barátok, rajzolás. Amikor beszélek vele, könnyebben megértjük egymást, mint mondjuk 2 éve.

2015. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!