Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik ilyen szerelem?

Létezik ilyen szerelem?

Figyelt kérdés
Eddigi rövidke életem során mindig az igaz szerelmet kerestem. Egy olyan társra vágytam,akivel esténként a holdat és a csillagos eget nézzük,Éjjel Nappal Budapest helyett,akivel mindketten igazán önmagunk lehetünk... Olyat,akivel hétvégente egy romantikus piknikre megyünk távol az emberektől,rétekre,mezőkre szórakozóhelyek helyett. Aki hajlandó eljönni túrázni,patakban fürödni,sátrazni,színházba menni mozi helyett,stb... Sok barátnőm volt,de sohasem találtam olyat,akivel boldog lehettem volna,és igazán szeretnék. A túrázás fárasztó,este sok a szúnyog ezért inkább ne nézzünk csillagokat,a piknik unalmas,szórakozóhelyre fontos,hogy mennyünk,hiszen ott alakulnak ki barátságok,mindig ezeket a válaszokat kaptam,ha ilyen dolgokat akartam csinálni. Vagy ilyen romantikus,igaz szerelem,vagy szerintetek csak a mesékben van? 19?F
2015. márc. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet vmi idősebb nőt kell vàlasztanod..a fiatalok buli kocsma stb.

én ezeket szeretem sàtrazàs piknik kerékpàrtura ..viszont szinhàz passz ott sose voltam csak moziba..de a többi stimmel..kandallo előtt beszélgetés csillagnézés esti séta ..

most is megyek lerakom a csajokat csak max kutyàval :)

2015. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Eddigi rövidke életem során" Jajistenem, de cuki vagy, úgy megcsipkedném ezért az arcodat!!! Nem ironikusan mondom, tényleg nagyon aranyos volt ez a megszólalás.


Na, állítsak már magamon!


Igen, létezik ilyen kapcsolat, mi ilyeneket rendszeresen csinálunk a férjemmel, kivéve a sátrazást. Patakban nem tudom, hogy lehet fürdeni, mi tóban szoktunk :D

A túrázásban pont az a jó, hogy fárasztó, testileg lefáraszt, de lelkileg feltölt, szúnyogok ellen vannak riasztókészítmények, szóval elég gyenge kifogás az, hogy csipkednek.


Ne akard görcsösen keresni a szerelmet, mert akkor nem jön el, akkor fog jönni, amikor már beletojsz az egészbe és a legkevésbé várod. Igen, tudom, hogy ez klisésen hangzik, de tényleg így van.

Fiatal vagy még, előtted az élet.

2015. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

ha nagyobb kontrollt tudsz gyakorolni a nőre,akkor leszel neki te a fontosabb.

ha azt tudod felébreszteni benne,hogy valamilyen szinten örülhet,hogy egyáltalán veled lehet,persze finoman,de azért érezhetően.

a másik,hogy ezeket az elfoglaltságokat vonzó kell tenned.

mert ha elélvez veled,akkor utána boldogabban fog veled csillagokat nézni,mint elélvezés nélkül.

2015. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magam lány vagyok,pont ilyen fiúra vártam,mai napig nem találkoztam
2015. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!