Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fene ez az érzés, amit...

Mi a fene ez az érzés, amit érzek; van-e valami neve?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, jóval idősebb nálam, és olyan szerelem-szerű érzést érzek iránta, de mégis más, mint eddig valaha. Hónapok óta gondolok rá, csak néhányszor beszéltem vele, de nem tudom kiverni a fejemből! Én mindig határozott, erős lány vagyok, de amint fizikailag közel kerülök hozzá pl. mellém áll, mindig olyan leszek mint egy nyuszi vagy kezes bárány, zavarba jövök, hebegek-habogok, mert sokkal jobban ver a szívem... Komolyan, néha már azt hiszem, hogy ilyen delejező ereje van a pasinak! Emellett titkon nagyon szeretem Őt... Nagyon kérem, segítsen, aki tud, hogy mi ez???!

2015. márc. 18. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez a szerelem.
2015. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apakomlexus
2015. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem apa-komplexus, ez kizárt; van édesapám, akivel jó a kapcsolatunk, itt nem a korán van a hangsúly...hanem az érzés összetettségén.
2015. márc. 18. 22:39
 4/6 anonim válasza:

Ha tudod, miért kérdezed?

"szerelem-szerű érzést érzek iránta, de mégis más, mint eddig valaha", "zavarba jövök, hebegek-habogok, mert sokkal jobban ver a szívem", "nagyon szeretem Őt"

Amiket leírsz, azok egy tizenéves lány rajongással összefüggő érzései, magatartása. Nem tudom, hány éves vagy, mi az a "jóval idősebb", illetve milyen kapcsolat van köztetek, de e tényezők függvényében lehet ez szerelem, rajongás és komplexus is. (Utóbbi esetben nem az a lényeg, hogy van-e apád.)

2015. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi. A fiúból 35 felett lesz FÉRFI. A mai fiatal fiúk ráadásul eléggé nyámnyilák. Nemcsoda, ha a fiatal csajok nem rájuk gondolnak, ha férfit akarnak.
2015. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül is igazad van, abban, hogy "ha tudod, miért kérdezed?", csak nem értem, hogy lehet rám egy férfi ilyen hatással. Tudom, amiket leírtam, azok tényleg egy kamaszlány szerelmi "tüneteire" hasonlítanak, de voltam már többször szerelmes, és azért akkor bizonyos fokig tudtam magam irányítani. Viszont most, ha a közelembe jön az illető, gyakorlatilag elfelejtem, hogy ki vagyok, olyan leszek, mint egy zombi, vagy mint egy szolga, aki bármit megtenne a gazdájáért. (Igen, ez egy hülye példa, más nem jutott eszembe.)

Kérem szépen, azok írjanak, akiknek a segítség a céljuk, azok ne, akiknek beolvasási kényszerük van éppen. Köszönöm.

2015. márc. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!