Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt az életed legjobb...

Melyik volt az életed legjobb napja és miért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, minden napomat életem legjobb napjaként élem meg :D

Nagyon sok jó élményem van, nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb. Mindegyikre szívesen emlékszem vissza :)

Persze azért voltak rosszak is...

Talán, amikor a fiú akit szerettem kimondta h szeret és hiányzom neki. De ez régen volt.

2015. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor kihúzták azokat a számokat, amiket feladtam a szelvényen!
2015. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát azért azt a napot amikor análisan megtoltam a 14 éves bnőmet a szülei nyaralójában, nehéz lesz überelni. Utána még jakuzziztunk is!
2015. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, mert nem tudok almát körtével hasonlítani.

Egyet azért mondhatok: adtak egy autót (sima személy) és 6 kör a Hungaroringen, csikorgással, csúszással, mindennel, ami a csövön kifér. Belülről másképp néz ki.

Meg még egyet? megmászni a Nap piramist, fürödni a Holt tengerben vagy enni egy csülköt a Svejk sörözőben Prágában.

Elgondolkoztam....

2015. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja! Nőket diszkréten kihagytam..
2015. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy így belegondolva 18 évvel a hátam mögött nem tudok ilyet mondani...
2015. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, mint az utolsó válaszoló. Pont 18 évvel a hátam mögött, szintúgy..
2015. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán egyszer majd lesz ilyen is.... :-/

F/28

2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem nagyon van ilyen nap, vagy ha volt is sajnos már nem emlékszem rá. Talán valamelyik nyári szünet alatti nap lehetett 7-10 éves korom körül Pesten a nagynénéméknél, de sajnos csak 2-3 nyarat tölthettem ott, utána agydaganata lett nagynénémnek majd meg is halt miatta 3-4 évvel később, nem jól sikerült a műtét. Arra a 2-3 nyárra mindig jószívűen gondolok vissza még ha olykor szomorúan is, mert a nagynénéméknél szinte mindig minden percben jól éreztem magam, és ilyen soha nem volt sem előtte sem azóta az életemben.
2015. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2003 nyara volt nekem ilyen.

ha abból kiragadok egy napot-

bementem a cégemhez pörgettem a 10ezreseket nagyon jól ment a válság előtt,aztán furikáztam a klassz kocsimmal a 10 pontos nőmmel a városban,utána hazamentünk és megdugtam mint az állat,úgy hogy felakadt a szeme és szerelmet vallott nekem.

nagyon nagy májernek éreztem magam haha:)

2015. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!