Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hitessem el vele, hogy...

Hogy hitessem el vele, hogy szellem vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, mielőtt teljesen őrültnek néztek:

Az az alap sztori, hogy fogadtam egy barátommal, és mivel vesztettem el kell hitetnem valamelyik haverommal, hogy szellem vagyok avagy fizetek. :D

Az alap már megvan: Én csupán azért vagyok itt mert már halott rólam, és azt"akarja" , hogy itt legyek, és csupán a képzelete szüleménye vagyok, az sem biztos, hogy úgy képzel el, ahogy valójában kinézek. A múltamról, mikor még éltem, az emlékeim elvesztek.

Ez jó alap sztorinak szerintetek?És ha ezt nem hiszi el, akkor mivel bizonyítsam neki? (mivel nem valószínű, hogy lehiszi ezt a baromságot)

Ja,és az "áldozattal" még csak ketten beszéltünk, csoportban nem. Nem iskolából ismerem, nem találkozunk gyakran, de elég jóba vagyunk.

köszi a segítséget :D



2015. jan. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy csak a képzelete szüleménye vagy, tuti, hogy nem fogja elhinni, és egy egyszerű mozdulattal le is buksz, ha megérint. Én azt mondanám, hogy meghaltál, a lelked nyilván tovább él. Mivel nem tudtad feldolgozni a halálodat, beleszállt a lelked egy olyan testébe, akinek a helyében szerettél volna lenni. (Ez a te tested.) A körítést, hogy miért, neked kell kitalálni.
2015. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! :D
2015. jan. 22. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz fehér lepedőbe :D
2015. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Haver, te belegondoltál már, hogy mi van, ha az érzékeink játszanak velünk, ha épp őrültek vagyunk, vagy drogosok, vagy annyira kínoznak minket egy orwelli világban, hogy egy teljes világot haluzunk? Illetve ha te nem is élsz? Te honnan tudod hogy élsz? Eszel, iszol, érzel fájdalmat? Nem jelent semmit, halluzol, B+. És honnan tudod hogy ÉN élek????
2015. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a múlt századból jössz, mert valami hülye szelleműző megtalálta a rejtekhelyedet.
2015. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lett? Fizettêl vagy bevette? :D

A teljes sztori érdekel!!!

2017. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!