Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, akinek se egészsége, se pénze, se munkája, se párja, se barátai nincsenek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 01:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Neki ezek a gondjai, nekem meg mások a gondjaim.
2015. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy már nincs mit vesztenie.
2015. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hacsak nem történt tragédia ami miatt ilyen mélyre süllyedt akkor mindent megtett azért, hogy ez így alakuljon és csak magának köszönheti.

Ha viszont külső oka van (mert ez sem kizárt) akkor viszont nagyon sajnálnám és segíteni próbálnék. Kár hogy az empátia egyre inkább kezd eltűnni ebben a világban.

2015. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom itt a válaszokat az utolsó válaszoló kivételével szinte midnenki magába nézhetne és elgondolkodhatna azon hogy nem szép dolog egy magányos és kétségbeesett beteg embert alázni és bántani.


Ismerek jó pár hasonló kategóriás embert. Nem könnyű kigyógyulni, de megéri ha sikerül. El kell foglalnia magát az embernek, célokat kell kitűznie, pl egy adot szakmát, vagy munkakört elvégezni. találni egy hozzá megfelelő munkát, amiről úgy gondolja megéri csinálni, aztán midnen jön magától. Modern korban élünk, a bővülő internet világában. El lehet járni rendezvényekre, könyvtárakba, szórakozóhelyekre, közösségekbe ahol ismerkedni lehet. Vagy ha ez valahogy nem sikerülne, vagy nincs hozzá bátorság még mindig ott vannak a társkeresők, van sok ingyenes és fizetős oldal, az ingyenes is megteszi, szerintem pénzt kiadni ezért ostobaság. Van sok kétségbeesett nő akik magányosak és szeretnének valaki mellett lenni.


Így már megoldott a munka és a nő kérdése. Egészség. Ez attól függ mi a baj, krónikus probléma, vagy függőségi, esetleg idegbetegség, bármi szóba jöhet, ronda világ ez, sok sérelem éri az embert de túl kell rajta kerekedni és nézni tovább előre, erről most egy Chaplin film ugrott be.

Amennyire csak lehet az ember gyógyuljon fel, ha más nicns legalább egy közepes szintre amivel már el tud indulni.


Barátok. Szintén közösségben, interneten keresendő, esetleg iskolában. Bár nekem sosem volt igaz barátom, úgyhogy ez még a párkeresésnél is nehezebb. LEgalábbis nekem, mert senkiben nem tudok megbízni. Javaslom vedd körbe magad nőbarátokkal, az a a legjobb és ki tudja talán kialakulhat pár jó dolog is valamelyikükkel.

2015. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!