Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki 30...

Van itt olyan ember aki 30 felett még szűz?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy viseli?
2015. jan. 6. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt a szerelem, szex kategóriába rakd fel...ott gyorsan találsz...
2015. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még 4 év és az leszek. Most is jól viselem, kb 12000. pont a fontossági listámon.
2015. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, van. Nem érdekel, ha másnak ez poén, akkor vihogjon rajta...
2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem poénból kérdeztem.

26 éves vagyok és szűz. Érdekelt más ezt, hogy éli meg. Amilyen gátlásos vagyok, szerintem 40 évesen is az leszek. Ha csak egy nő nem kezdeményez, de ők nem szoktak. Másik meg nem járok emberek közé. Építőiparban dolgozom, ahol nincsenek nők, még az is kilőve, hogy munkahelyen ismerkedek meg valakivel.

2015. jan. 6. 21:01
 5/9 anonim válasza:

Nem tudom mit lehetne erre mondani. Én csak arra tudlak bíztatni hogy ne add fel. :)

Nem reménytelen a helyzet! Bármi megtörténhet ebben a hatalmas Világban. :) Találni fogsz valakit hidd el. Barátokon keresztül nem tudnál esetleg ismerkedni?

2015. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Barátaim sincsenek. Szociális fóbiás vagyok, és szótlan. Depressziós is vagyok már, ami miatt még jobban bezárkózok. Úgy érzem rajtam már csak a fejlövés segít.

Nem is az a bajom, hogy szűz vagyok, hanem nagyon magányos vagyok és szeretethiányom van.

2015. jan. 18. 21:25
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ez az egész dolog nem fontos.... Mármint az hogy szűz vagy. Nem hiszem hogy problémát jelentene.

Sok ilyen kérdést láttam, és szerintem valami megoldásnak lennie kell. Nem lehetsz ennyire elkeseredve! :) Fel a fejjel.


Ugyan én eléggé ellene vagyok de lehet pl neten is ismerkedni. Ott tudsz egy bizonyos kapcsolatot kiépíteni emberekkel. És onnan már minden sima ügy. :)


Vagy egy kutyus is segíthet hogy kicsit közvetlenebb legyél. Könnyebb ismerkedni vele. :)

2015. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Brekekee

Szótan, szociális analfabéta ként, interneten se megy az ismerkedés.

Kutya az jó ötlet, volt is egy kutyám, de tavaly ősszel elkellet altatni, mert már nem bírt felállni, 14 éves volt. De másik kutyát, nem akarok, mert a hülye bátyám csak bántaná. A kutyám halála tettbe nekem teljesen, azóta kezdtem rínya tengert csinálni itt a GyK-n. 4 éve anyám, 3 éve nagyszüleim is meghaltak, állandó balhé amit a bátyám csinált. Mostanra teljesen kikészültem, már csak azért élek, mert félek attól a fájdalomtól ami a halálhoz vezet.

2015. jan. 27. 20:57
 9/9 anonim válasza:

Na jó... Ide figyelj. Most hagyd ezt abba. :)

Tudod miért ilyen rossz most neked? Azért mert igen is ki tudsz mászni belőle.


Lányok/nők között is vannak akik szégyenlősek, vagy teljes és totális önbizalomhiánynyal, más emberek szerete nélkül élnek. De ugyan úgy értékesek és fontosak mit bárki más. Te vagy én vagy bárki.

2015. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!