Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alom? Merjek bele vagni?

Orsy070 kérdése:

Alom? Merjek bele vagni?

Figyelt kérdés

Kis korom ota van egy almom de senkinek sem mertem soha beszelni rola.

Magyon szeretek olvasni es kis korom ota szeretem volna konyvet irni merjek bele vagni???

Felek bele vagni.

Velemeny merjek?



2014. nov. 25. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnyitod a Word-öt vagy ha nincs, hát letöltöd a LibreOffice-t és már kalapálhatsz is a billentyűzeten - mitől félsz? Hogy nem sikerül? Ha el sem kezded, 100% nem sikerül. :) Ennyi. Csak bátran! :)


Ha magadnak írsz, és nem akarod megmutatni, jelszóval is védeni tudod.

2014. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez olyan dolog, hogy mindenkinek van olyan korszaka amikor író akar lenni, én azt mondom hogy vágj bele, mondjuk kezdj el írni egy fanfictiont vagy hasonlót, tedd fel internetre. ne várj azonnali megváltást, mert ez egy lassú folyamat de aki kitartó annak a fáradozása meghozza gyümölcsét. :)
2014. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vágj bele az alomba, mert a macskának az nem fog tetszeni, és a tévéd mögé kulázik.
2014. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el egyelőre. Mivel szavakkal próbálod "lefesteni" az emberek számára a gondolataid, nem árt, ha megtanulsz írni előbb. Ha ez az álmod hajrá, csak figyelj oda és fejlődj, szókincsben és helyesírásban egyaránt.
2014. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Én is szeretnék írni egyet, csak valahogy sosem érzem azt, hogy elég jó lennék hozzá.
2014. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem derül ki, milyen író lenél ha nem vágsz bele.

A helyesírást azért érdemes elsajátítani előtte, mert ha mások nem tudják kibogarászni a mondandódat, nem futsz be túl nagy karriert.

Amúgy meg hajrá. Ha nincs sztorira ötleted, akkor írj naplót.

2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!