Szerintetek bele merjek vágni? Fősuli miatt felrúgnám az egész mostani életemet.

Figyelt kérdés
Jelenleg egyedül lakok, albérletben. Nem én akartam így, de sajnos így hozta a sors. A melóm nagyon fárasztó, 3 műszak, szombat-vasárnap is és még így is csak vegetálva tudok ellenni. Most elterveztem, hogy jelentkezek főiskolára, nappali tagozatra, mert levelezős emellett a munka mellett lehetetlen lenne... Emiatt viszont nem dolgozhatnék tovább és a nagymamámhoz költöznék. Szüleimhez nem mehetek. Szerintetek megérné? Nem akarok tovább így élni, hogy csak alszok, 12 óra munka, hazamegyek, alszok és ez így megy nap mint nap, semmi fejlődés és magánélet. Teljesen depressziós vagyok már emiatt. Szerintetek megérné? Igazából csak a macskám és a szép lakás amit sajnálok elveszíteni. Viszont a többi egy rémálom... Ti hogy döntenétek? 21/F

2014. nov. 20. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a cicát vidd a nagymamádhoz, mért kéne szegényt elveszteni? Ha van miből élned (ez ebből nem derül ki), akkor hajrá a fejlődés útján, nyilván nem kell, sőt nem is szabad 21 évesen belesavanyodni, majd bele is betegedni a 12 órás robotba és a magányba.
2014. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagymamám nem szereti a cicákat :/ Tudnék neki jó helyet, ahol nagyon jó sora lenne, de akkor is elveszíteném :/ Anyagilag meg nem lenne probléma. Köszi a választ megy a zöld kéz :)
2014. nov. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!