Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretsz jobban tegeződni,...

Mit szeretsz jobban tegeződni, vagy magázódni?

Figyelt kérdés
úgy álltalában.

#tegezés #tegeződés #magázódni #magáz.
2014. nov. 8. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegezodni. A magazas annyira tavolsagtarto.
2014. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Én mindenkit tegezek... szóval egyértelmű. Habár sok idősebb ember sértődik meg miatta, amit nem nagyon értek. Nem örülnek hogy valaki közvetlen és nem vén szatyorként kezeli őket?
2014. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kortól és beszélgetési szituáció határozza meg...

Nem illik (főleg jóval idősebbet) tegezni...:(Tudjátok, illem.

2014. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegeződni.


De a nálam jóval idősebbeket tiszteletben tartom és amíg meg nem engedi,hogy tegezzem addig nem.


Most olyan melóhelyen vagyok ahol elég sok a 40-50-60 éves és elején mindenkit magáztam. Aztán mindenki mondta,hogy tegezzem őket :)

2014. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tegeződni jobban szeretek, de nyilván nem tegezek le mindenkit egyből, nem vagyok bunkesz. :D
2014. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően tegeződni szeretek, de vannak személyek, akiknél kényelmetlenül érezném magam, ha felajánlaná a tegeződést. Gondolok itt a volt tanáraimra és a nagyon idősekre például. Mondjuk a középiskolás osztályfőnökömnél megszoktam, hogy tegeződünk ballagás óta, de először nagyon furcsa volt. 18/F
2014. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy általában azt szeretem, ha mindenkinél egyértelmű, hogy tegezem vagy magázom. Például vannak idős ismerőseim, akivel nagyon jóban, szinte baráti viszonyban vagyunk, mégis magázom őket. És nekem tetszik így.
2014. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szituáció függő. Munkahelyen, nagyon örülök mindig, amikor az idősebb kolléga megtisztel azzal, hogy felajánlja a tegeződést. Közeli ismerőseimet pedig mind tegezem kortól függetlenül. Boltban, vagy hivatalos helyen viszont mindig felhúz, amikor a vadidegen, műveletlen, bunkó eladó letegez.
2014. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

"Nem örülnek hogy valaki közvetlen és nem vén szatyorként kezeli őket?"


Nem, mert te nem tegezheted le őket, amíg erre engedélyt nem adnak. Amit te csinálsz az bunkóság és tiszteletlenség.

2014. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blooooow válasza:
egyértelmüen tegezödni a magámzás olyan távolságtartó
2014. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!