Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már zaklatás? Mit tegyek?...

Ez már zaklatás? Mit tegyek? Fordulhatok egy tanárhoz ezzel a gonddal?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza vonattal, ami késett 1 órát. Észre vettem, hogy egy 55 év körüli férfi egyfolytában figyel, és bármerre sétáltam utánam jött. Megálltam egy kirakat előtt és a visszatükröződésben láttam, hogy ott áll mögöttem 4 méterre és engem néz, illetve azt, hogy én mit nézek. Aztán eszembe jutott, hogy láttam a pasast az egyetemen is. Sokszor elsétál a folyosón mikor várok egy órára és mindig hátrafordul és engem néz. A Debreceni Egyetemre járok, most kezdtem, 22 éves fiú vagyok. Nem kérdeztem még meg, hogy mit akar, tegnap volt ez a vasútállomásos eset először.

2014. okt. 23. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy most van valami törvény az országunkban hogy közterületen sem lehet úgy fotózni hogy a képen szereplőket meg ne kérdeznénk. Ha a közterületen lévőket zavarja ha rajta lennének a fotókon, akkor nem szabad fényképezni. Ezen sok külföldi röhög, és szerintem nem is megvalósítható. Azért írtam neked hogy kérj meg valakit hogy fényképezzen és az illető legyen benne. VAgy csinálj úgy mintha mást fényképeznél , de ő lenne benne.
2014. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. okt. 25. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!