Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hatósághoz fordulhatok...

Milyen hatósághoz fordulhatok banki zaklatás esetén?

Figyelt kérdés

Napi szinten zaklat a Raffaisen bank hol telefonhívással,hol SMS-el hogy fizessek be neki ennyit-meg annyit,holott hozzáteszem,hogy soha nem voltam ügyfelük!!!!!Voltam bent a bankban,és mondtam hogy töröljék a nyilvántartásból a telefonszámomat.Azt mondták hogy ez meg fog történni!Ennek már több mint egy éve.Azóta is folyamatosan hívnak,hogy ugyan mikor vagyok már hajlandó nekik fizetni.

Még egy kérdés!!

Lehet olyat csinálni hogy valaki bemegy a bankba hitelt felvenni,és nem a saját telefon számát adja meg?

Mert másképp nem tudom elképzelni,hogy hogyan jutott a telefonszámom a rendszerükbe!

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. nov. 23. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A hatóságok a bankok intézményesített végrehajtói, ugyanis a világot a bankok irányítják, amik szisztematikusan kifosztják az emberiséget és a Földet. Ne csodálkozz azon, ha egyszer majd egy hamis papír alapján raknak ki a saját házadból.
2012. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért az nagyon csúnya lenne!

Köszönöm a válaszodat.

2012. nov. 23. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PSZÁF

Amúgy új a telefonszám? Lehet, hogy egy tartozó ügyfelük régi száma. Azt kérdezted már, hogy név szerint téged keresnek, vagy csak a telefonszám a biztos?

2012. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan egy visszaadott telefonszám. A telszám régi tulajdonosa adós volt a banknak, és nem fizette nyilván, amiért hívogatni kezdték. Ezt a hívogatást ő megunta, és visszaadta a számot.

Sajnos van ilyen, tapasztalatból mondom. Vettem egy T-mobilos dominós kártyát zsír ujonnan a 13 éves fiamnak, amin aztán aktiválás után folyamatosan zaklata egy DROGÁRUS hogy fizessen! Azonkívül hetente többször kapott sms-t egy zöldségestől, hogy mától ez akciós meg az akciós...

Bementem a T-mobilhoz ahol azt mondták, hogy a telefontársaságoknak jogukban áll x idő után újra kiadni egy visszaadott telefonszámot. Úgyhogy nem hiszem hogy tudsz mit tenni, vagy elviseled, vagy szerzel másik telefonszámot.

2012. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a dolog érdekessége,hogy régi a telefonszám,kb. 5 éves lehet,és mikor először hívtak a banktól,akkor mondták hogy ezt a számot adták meg a kölcsön felvételéhez,és ezért keresnek állandóan!Megmondta személy szerint hogy kit keres..hiába mondtam neki hogy nem én vagyok az,meg hogy nem is ismerem,azóta is rendszeres a hívás,SMS vagy egyszerre mind kettő.
2012. nov. 24. 09:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagy a valószínűsége hogy ennek PSZÁF lesz a vége,mert komolyan,kiakasztó ez a "zaklatás"!!!

Köszönöm mindenkinek.

2012. nov. 24. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!