Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok a 11 napos őszi...

Mit csináltok a 11 napos őszi szünetben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tanulok a hétfői zh-ra, aztán meg végzek a keddi beadandóval.
2014. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Netezek, sokat rajzolok (régen rajzoltam, és kijöttem a ritmusból, össze kell magam szedni), tanulok egy keveset, mondjuk mindenből most írtunk tz-t.


Rómeó és Júliát olvasok (ha sikerül rajta átszenvedni magam), mangákat olvasok angolul, megtanulom azt a 8 oldalnyi szót, amit nem tudok, nyelvvizsgára készülök (mondjuk csak nyáron teszem le, se készülni nem árt), még franciát és japánt tanulok, animéket nézek, lehet elkezdek megtanulni gitározni, befejezek egy könyvet amit elkezdtem.


Halloween-i bulira megyek, cosplay-t varrok, festek, meglátogatom a mamámat, elkészítem a saját mangám rövid történeti vázlatát, megtervezem hogy kinek mit csinálok karácsonyra (kézi készítésű bonyolultabb ajándékokat csinálnék, azért készülök ennyire előre).


Elég sok mindent elterveztem, de a legtöbb szerintem elmarad.

2014. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Közmunka (50 óra), tanulok, pihizek, olvasok :)
2014. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!