Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok a 11 napos őszi...

Mit csináltok a 11 napos őszi szünetben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tanulok, megyek vezetni (most tanulok), megyek barátnőimhez
2014. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Wellness, tanulás, pihenés, szórakozás.
2014. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szenvedek, tv-t nézek, tanulok, számítógépezek
2014. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
buli tanulás tanulás tanulás tanulás tanulás buli tanulás tanulás tanulás tanulás tanulás
2014. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanulás, itthon edzek kicsit, meg jó sokszor kiverem a ...
2014. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igyekszem kihasználni a szünetet. Tervezem, hogy a ház körül sokat tevékenykedem, bár az időjárás egyelőre keresztbetesz az elképzeléseimnek, mert főként kinti munkákról van szó.

Természetesen a tanulást sem hanyagolhatom el, érettségi előtt állok, így minden nap leülök pár órára a könyveim fölé.

Szórakozásképp megtekintem azokat a filmeket, melyeket már régóta terveztem.

Mivel a szalagavatóm és a nyelvvizsgám is karácsony környékén van, így arra gondoltam, hogy ezzel is most foglalkozom majd. Ha nem is veszem meg az ajándékokat, legalább összeírom, mit kívánok ajándékozni a későbbiekben, és gyártok pár üdvözlőkártyát. :)

És persze a barátaimmal is találkozom.

2014. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Halálra unom magam :(
2014. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát szeretnék bulizni, számítógépesjáté... Ja, várjunk csak, hogy írunk dogát Töriből a 2 világháború között történtekből, Matekból mértani-számtani egyenletek és kamatos kamatból, németből 1 oldalnyi tételt kell szóról szóra tudni és még plusz szavakat meg szórendet és ezekből írunk, akkor filozófiából szintúgy írunk, irodalomból Zrínyi tételből, Angolból 120 szavas szószedetből doga, Bioszból a hormonokból, ami laza 5 oldal rizsa, infóból érettségi feladatból írunk. Van még valami? Ja, hogy csak ennyi tantárgyunk van.. Jó lesz ez a """"szünet""""... :)
2014. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Matekból számtani és mértani sorozatok* elnézést. :)
2014. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és kihagytam, hogy szünet után nyelvvizsgázom is.. :)
2014. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!