Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja az embereket?

Más is utálja az embereket?

Figyelt kérdés
nem csak 1-2-t hanem mindet,egy olyan ember nincs akiért valami nagy dolgot megtennék,max eltűröm őket,de néha az is nehezemre esik
2014. okt. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, téged is utállak.
2014. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak a bámulós embereket utálom, akik megbámulnak egy testi hibám miatt és totál lesz*rják hogy nekem ez milyen kellemetlen. Meg a folyton vihogó, be nem álló szájú hiperaktív alakokat és a drogosokat.
2014. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak az állatkínzókat és gyermek bántalmazókat utálom.
2014. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket, te miért?:)
2014. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
En igen
2014. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem mondanám,hogy mindenkit utálok,de aki nem szimpi,vagy nem kedvelem nem tudok jópofizni vele...ezért sokan bunkónak tartanak,de csak nincs kedvem hozzájuk,ennyi.
2014. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, de ez nálam fura, mert ha valakit megismerek egy szinten, azt tudom kedvelni, de az utcán közlekedő emberek 98%-át nagyon nem bírom.
2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a barátom meg a macskáim meg a nagyszüleim a legfontosabbak.

ezeknkívül volt sok barátom, némelyik 10 évig is akár, de mindben csalódnom kellett. azóta csak feldszínes kapcsolataim vannak a sulisokkal, el tudok beszélgetni velük, de a szabadidőmet nem töltöm velük.

más emberek közül van akit irigylek, van aki idegesít. mindenki kivált belőlem valami féle érzelmet.

de nem utálok mindenkit, főleg ismeretség nélkül.

bár vannak olyanok akikről süt a butaság meg a cső látás. azok tudnak a legjobban a falra kergetni..:D

2014. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de mindenképpen szükség van társaságra. pl akiknek van háziállatuk, ritkábban lesznek öngyilkosok vagy depressziósak
2014. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!