Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az őrület határán?

Az őrület határán?

Figyelt kérdés
Nemis tudom hogy hol kezdjem... Noshat van egy lany akit a legjobb baratnőmnek tekintettem mindig. Meg talan most is... Csak hát az évek során minden megváltozott. 3.-os voltam mikor megismertem és én mindig kiálltam mellete őszinte es imádtam őt. De mellete volt 2 lány akik meg keseritettek a további 4 évemet.. Kegyetlen dolgokst csinaltak velem. De ahogy egyre inkab nőttünk fel azt gondolná az ember hogy okosabbak meg "érettebek" leszunk. De ez nalam pont nem igy volt.. 6.-ba jottek sok uj oszt.társak. Ők egy ugym. menedéket adtak nekem. Mert a 4 év alatt akkor éreztem azt hogy kiállnak melletem es nem az ellenkezője. A 7. Évem egész jo volt.. Amig össze nem vesztem a legjobb baratnommel egy hatalmas baromsagon. A baratnom egyke. Ezért kicsit elvan kényeztetve.. De ez soha nemis zavart. Csak egy masik lannyal akit en nem nagyon birok annyira vele nagyon joban lett.igen bevallom féltékeny lettem. Es mikor össze vesztünk azon hogy. Ő utalja azokat akiket en birok.noshat a baratnom kirohant sirva egy gond miatt en meg utana mentem megvigasztalni es kialtam mellete. Es itt kezdődött el minden. Durvakat irt a legjobb baratnom es en megakartam vele beszélni de o nem akarta. Ez a vita tobb mint 4-5 hónapig tartot az alatt nagyon rossz dolgokat tettem.depi,vagdosas,gyogyszerek.nagyon sajnalom amiket tettem akkor..soha nem szégyeltem magam ennyire most.mikor megmondta hogy megunta a szivatasomat es bocsanatot kert.en persze nagyon örültem ennek.. Hiba volt. azota az akkori jo barataim szekálnak es a rosszakkal vagyok most joban.. Meg az baratnommel mostanra ugy vagyok hogy össze veszek vele kibékülünk. De mindig neki kell hogy igaza legyen amit mar nagyon meguntam! Sajnos ez miatt ugym. stresszes hajlamom lett. Magas lett a vérnyomasom mi miat gyogyszereket kell szednem.. Nem akarom ezt. Ti mit javasoltok ehez a nagyon bonyolult kis történethez?:) hogy szabaduljak meg minden gondtol? Köszi aki elolvasta mert nem hinnem hogy oly rövid.:D amugy 14/L vagyok 8.-os.

2014. okt. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd! Nem akarlak megbántani, mert nagyon fiatal vagy még. Olyan idős, mint az én gyerekem.


Sajnos nem tudtam végigolvasni ezt az irományt.

Ha fele annyit foglalkoznál a mostanában divatos depivel, akkor talán lenne időd odafigyelni nyelvtanórán. Tanulnod kellene, nem ezzel a sok marhasággal foglalkozni.

8-os vagy. Jövőre lesznek új barátaid. Ne sajnáld már magad ennyire. Volt és lesz is még ilyen a történelemben. Éld túl.


Az lenne az igazi, ha a mai kamaszok körébe ez terjedne el futótűzként. Old meg a gondjaidat lelkileg, ne ess önsajnálatba, és ha gondod van tegyél ellene.

2014. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanam magam rossz tanulónak csak utálok ékezeteket irni mikor ilyen sokat irok!:D iggen tudom. A gimit nagyon várom már mert akkor mindent ujra kezdhetek:) minden esetre köszönöm.
2014. okt. 8. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell találni valami hobbit, valami szenvedélyt, ami leköti a szabadidődet, amit szívesen csinálsz, amit vársz egész nap. Ha találsz egy ilyen dolgot, akkor kicsit megkönnyebbülsz, megnyugodsz, az emberekkel is kicsit könnyebben szót fogsz érteni.

Ja igen, és ez a hobbi ne a vagdosás meg a gyógyszer legyen.

Csak ezt tudom neked tanácsolni, mert ez egyfajta figyelemelterelés a problémáidról.

2014. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Táncolok,lovagolok,futni jàrok!:D azok a vagdosos meg minden időszakkal örökre szakitottam. Soha többet!! De köszi a tanácst:D
2014. okt. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!